Skip to main content

Kafijas krūze otrajai pusītei

 


Meklējot mīļas dāvanas savai otrajai pusītei, nereti domājam par kādu rotaslietu, kopīgu piedzīvojumu vai sentimentālu priekšmetu. Taču laba dāvana mīļotajam cilvēkam var būt arī kas praktisks un vienlaicīgi mīļš. Šī raksta galvenā dāvanas ideja ir kafijas krūze otrajai pusītei.

Tā ir dāvana, kas būs lieliski piemērota tad, ja tavai otrajai pusītei garšo tēja vai kafija. Karsto dzērienu cienītājiem būs patīkami saņemt to vienu krūzīti, kas tiks saņemta tieši no mīļotā cilvēka.

Par to, kāpēc šī ir laba dāvana, lasi raksta turpinājumā. Nobeigumā arī daži padomi par to, kā oriģinālā veidā pasniegt šādu dāvanu un to arī iesaiņot.

Mīļš atgādinājums

Visiem ir skaidrs, ka kafijas krūzes galvenais mērķis ir nodrošināt ar siltu dzērienu rītos, pa dienu un jebkurā citā laikā. Šī ir praktiska dāvana, kas noteikti noderēs, taču tās patiesā vērtība šajā gadījumā slēpjas dāvanas pasniedzējā.

Līdz ar to arī šī krūze tiks pasniegta ar papildus emocionālo vērtību, kas citādos apstākļos nebūtu līdzvērtīgi. Tas būs kā mīļš atgādinājums par savu otro pusīti katru dienu. Ik reizi, kad saņēmējs dzers kafiju vai savu iecienītāko tēju, būs jāpaņem šī krūzīte un mīļi jāpasmaida. Tas uzreiz sniedz patīkamas emocijas un uzlabo dienu.

Skaists ikdienas papildinājums

Tāpat īpaša krūzīte no mīļotā cilvēka tiks izvēlēta balstoties uz to, kas saņēmējam varētu vislabāk patikt. Dāvanas pieņemam ne tikai pēč to nozīmes, bet arī pēc to vizuālā izskata. Tādēļ arī krūzīte tiks novērtēta vairāk tad, ja pie tās detaļām būs pievērsta rūpīga uzmanība.

Viens no veidiem, kā padarīt šo dāvanu īpašāku, ir izvēlēties personalizētu apdruku. Izvēlies kādu sveiciena tekstu, kopīgu joku, atmiņu vai vēlējumu. Tas ikdienā vēl vairāk ļaus pasmaidīt un labi iesākt dienu ar rīta kafijas krūzi.

Skaista kafijas krūze otrajai pusītei ir jauka dāvana, kurai pat nevajag īpašu notikumu. Tā, protams, ir piemērota absolūti jebkuros svētkos. Taču tik pat labi tā var kalpot par ikdienišķu atgādinājumu savu mīļoto palutināt ar kādu mīlestību apliecinošu dāvaniņu.

Labas pamata krūzes vari atrast UDENSPUDELE.LV veikalā Krūzes. Tur atradīsi arī tādas krūzes, kas ilgstoši uztur dzēriena temperatūru.


Padomi, kā skaisti iesaiņot kafijas krūzi

Kā jau iepriekš minējām, dāvanu novērtējam arī ar acīm. Vizuālais noformējums ir svarīgs dāvanas pirmā iespaida faktors, līdz ar to ir labi parūpēties par skaistu iesaiņojumu.

Lūk, dažas idejas par to, kā iesaiņot kafijas krūzi.

Piepildi to ar konfektēm

Visvienkāršākais, taču efektīvākais krūzes papildināšanas veids, ir konfektes. Izvēlies savas otrās pusītes mīļākās konfektes un piepildi ar tām kafijas vai tējas krūzīti. Apsien apkārt kādu lenti, uztaisi banti un dāvana ir gatava.

Šo ideju var aizvietot arī ar kādu veselīgāku našķi, piemēram, riekstiņiem, rozīnēm, kaltētiem augļiem, sēklām un jebko citu, kas garšo.

Karstās šokolādes sastāvdaļas

Klasiska dāvanas ideja īpaši Ziemassvētku laikā, ir karstās šokolādes sastāvdaļas. Tās vari sapakot un salikt krūzītē. Tad dāvanas saņēmējam atliks vien izsaiņot visas sastāvdaļas un no jauna ielikt krūzītē. Karstā šokolāde ir gatava un dāvana uzreiz izmēģināta!

Kafijas kapsulas

Vēl viena radoša ideja ir sapildīt kafijas krūzīti ar kafijas kapsulām. Šī dāvana ir aktuāla tad, ja saņēmējam mājās ir kapsulu kafijas automāts. Taču arī tad jāņem vērā, ka konkrētam kafijas automātam ir atbilstošas vienīgi konkrēta zīmola kapsulas. Svarīgi izvēlēties īstās.

Kafijas pupiņas

Ja aktuālāks ir kafijas pupiņu automāts, tad krūzi var skaisti piepildīt ar kafijas pupiņām. Gardas kafijas smarža tiks nodota lieliski. Turklāt kafijas pupiņās lieliski var arī paslēpt kādu papildus dāvaniņu. Laba ideja varētu būt tavas otrās pusītes iecienītākās kafejnīcas dāvanu karte. 

Iecienītākā beramā tēja

Tieši tāpat kafiju var aizvietot ar tēju, ja tā saņēmējam garšo labāk. Īpaši patīkami būs tad, ja izvēlēsies kādu ekskluzīvu beramo tēju, ko vienkāršā lielveikalā nemaz nevar nopirkt. Visi īstie dārgumi slēpjas tieši tirdziņos un specializētajos tējas veikaliņos.


Ceram, ka kafijas krūze otrajai pusītei būs veids, kā iepriecināsi nākošajā svētku reizē!

Lai izdodas!


Ieskaties arī citos dāvanu ideju rakstos, kā, piemēram, Dāvanas ar labās karmas punktiem un Oriģinālas paštaisītas dāvanas meitenei


Comments

Popular posts from this blog

Noderīga dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Dzimšanas diena ir svētki, ko gaida ikviens. Dzimšanas dienai ir jābūt prieka piepildītai – tā ir diena, kad svinam savu dzīvi un novērtējam visu, ko esam sasnieguši.  Dzimšanas dienas gaviļniekam šī diena noteikti ir viena no labākajām visa gada garumā. Tomēr jubilāra tuviniekiem un draugiem – iespējams gatavošanās šai dienai ir satraucoša. Lai arī dāvanu dāvināšana ir skaists un personisks notikums, īstās dāvanas izvēle mēdz būt diezgan sarežģīta. Esam izveidojuši pāris dāvanu idejas vīrietim, kas noteikti tiks novērtētas un iepriecinās gaviļnieku svētkos. 1. 4Speed - moto veikala dāvanu karte Pirmais nosacījums, kas jāņem vērā meklējot dāvanu vīrietim, ir viņa iemīļotais hobijs. Ja viņš labprāt nodarbojas ar kādu sporta veidu, atpūtas baudīšanu makšķerējot vai, piemēram, pat piedaloties kādās sacensībās – dāvana ir skaidra.  Ja tu uzdāvināsi viņam kaut ko, kas spētu attīstīt viņa hobija prasmes, papildināt vai nomainīt uz jaunāku ekipējumu, viņš būs sajūsmā. 

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad gaisā virmo prieks un pateicība. Svētku brīvdienas sagaidīt šķiet teju neiespējami, tāpēc labākais, ko Ziemassvētku sezonā darīt, ir svētkus pagarināt. Tieši tāpēc gatavošanās svētkiem sākas tik laicīgi, lai pēc iespējas ilgāk uzglabātu šo maģisko sajūtu un paspētu sagādāt Ziemassvētku dāvanas . Svētkos gribās apsveikt visus tuviniekus, draugus un mīļos cilvēkus, taču svarīgi neaizmirst arī citus cilvēkus – kolēģus un darbiniekus. Šie cilvēki ir tev līdzi katru darba dienu un jūs visi strādājat viena mērķa labā. Ja tie ir tavi darbinieki, kurus esi uzņēmis savā uzņēmumā, tad apsveikums svētkos ir vēl jo vairāk vietā. Darbinieki palīdz tavam uzņēmumam augt un par darbā ieguldītajām pūlēm ir pelnījuši kādu papildu jauku domu, labu vārdu vai nelielu apsveikumu. Ko dāvināt saviem darbiniekiem? Ir skaidrs, ka darbinieki ir jāapsveic un jāpasaka paldies par gada garumā ieguldīto darbu. Taču, labu gribot, reizēm gadās attapties pie garlaicīgā

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Kad dāvanas izvēle sagādā grūtības, vislabākais veids kā atrast piemērotu dāvanu ir dažādi padomi un ieteikumi no citiem. Ja tiek meklēta dāvana vīrietim, visbiežāk dzirdētais ieteikums ir uzdāvināt ko praktisku. Taču katru gadu dāvinot praktiskas dāvanas, idejas ātri vien beigsies.  Tāpēc piedāvājam šogad vīrieti patiesi palutināt un uzdāvināt oriģinālu dāvanu. Šajā rakstā esam apkopojuši dažādas noderīgas dāvanu idejas. Konkrētas dāvanu idejas atradīsi FromMe dāvanu karšu centra sadaļā Dāvanas vīrietim . Dāvanas, kas sniedz atpūtu Ar mūsdienu dāvanu piedāvājumu iespējams uzdāvināt gandrīz jebko. Veikalu plaukti vai lūst no dažādu preču, gadžetu un skaistumlietu pārpilnības. Taču gadījumā, ja neesi īsti pārliecināts par dāvanas izvēli, izvēlies pozitīvas sajūtas.  Šajā sadaļā dāvanu idejas, kas vīrietim sniegs patīkamu atpūtu – gan mierīgu, gan aktīvu. Relaksējoša SPA atpūta viesnīcā Atpūta centrā Jonathan SPA ir lieliski piemērota dāvana kādam, kas vēlas relaksēties u

Ko uzdāvināt skolotājai izlaidumā?

  Prāto kāda būtu laba dāvana skolotājai izlaidumā? Gribas patiesi iepriecināt un pārsteigt tā, lai skolotājai šī  dāvana patiešām paliktu atmiņa uz ilgu laiku? Tad nepieciešams domāt mazliet plašāk par kādu telpaugu vai  labu grāmatu, kas ir kļuvušas par diezgan klasiskam lietām, ko skolotājas saņem izlaidumos. Dāvanu karte  kādam piedzīvojumam vai relaksācijai būs tieši laikā un atšķirsies no ierastā. Oriģinālu dāvanu idejas skolotājai izlaidumā Relaksācijai un skaistumam Dāvanu karte SPA būs tieši laikā skolotājai pēc garā mācību gada un saspringtā eksāmenu laika. Vērts padomāt  par procedūrām, kas mazina spriedzi, satraukumu un palīdz atbrīvoties no uzkrātā stresa. Uzdāvini mieru un  labsajūtu ar SPA rituālu, kas ietver, piemēram, nomierinošu ķermeņa masāžu, šokolādes rituālu vai masāžu ar  karstajiem vulkāniskajiem akmeņiem, kas kombinēta ar aromterapiju, ādas procedūras un zālīšu uzlējuma  baudīšanu. Kurai sievietei gan nepatīk saposties? Varb

5 iemesli kāpēc Nela Gems rotas ir lieliska dāvana sievietei

Rotaslietas ir aksesuārs, kas patīk jebkurai sievietei. Rotas spēj pilnībā pārvērst koptēlu un skaisti papildināt apģērbu komplektu. Turklāt rotas mūsdienās ir tik dažādas, ka tās iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei. Veikalos atrodamas gan mirdzošas, spīdīgas un košas, gan arī maigākas un ne tik uzkrītošas rotas. Tā ir lieliska dāvana sievietei jebkuros svētkos. Nela Gems rotaslietas ir iekarojušas tūkstošiem atbalstītāju sirdis ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ. 1. Skaistas un mirdzošas rotas Nela Gems rotaslietas no citām rotām atšķiras ar to eleganci un acīmredzamo skaistumu. Lai arī šī zīmola rotaslietas iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tās tomēr ir zināmas kā mirdzošas un iespaidīgas rotas. Tās noteikti izstaro pārliecību un to valkātajai liek justies par sevi pārliecinātai. Gatavojoties kādam pasākumam vai dzimšanas dienas ballītei, ar Nela Gems rotām iespējams skaisti sapucēties ar saskaņotu ro

Dāvana darbiniekam dodoties pensijā

  Darbiniekiem aizejot no darba, ir labi uzdāvināt kādu dāvaniņu. Tā simbolizē pateicību par sadarbību, par paveikto darbu un ieguldītajām pūlēm. Savukārt, ja darbinieks dodas prom pensijā, tad tas ir vēl īpašāks notikums. Šī darba vieta ir bijusi noslēdzošā, tāpēc to ir vērts atcerēties ar prieku. Meklējot dāvanu darbiniekam, kas dodas pensijā, ir jāatrod kas īpašs. Šādai dāvanai vajadzētu būt lietišķai, taču arī jaukai un personīgai.  Šajā rakstā esam apkopojuši idejas par to, kas ir laba dāvana darbiniekam dodoties pensijā. Grāmatu komplekts Viena dāvanas ideja ir uzdāvināt grāmatas. Domājot par to, ka kolēģim jeb darbiniekam tagad būs daudz brīva laika nodoties saviem hobijiem, lasīšana varētu būt viens no tiem. Balstoties uz darbinieka vēlmēm un personību, izvēlieties vairākas grāmatas, ko apvienot vienā komplektā. Tās var būt gan interesantas, gan smieklīgas grāmatas. Jebkas, kas padarīs dzīvi priecīgāku un atgādinās par saviem bijušajiem kolēģiem un darba vietu ar smaidu. Ziedu

Kāda ir laba dāvana mammai Māmiņdienā?

Tuvojas Mātes diena. Es priecājos par katru, kam attiecības ar mammu ir tuvas un balstītas uz patiesu sirsnību. Taču reizēm gadās, ka patiesa vēlēšanās apsveikt mammu rodas nedaudz vēlāk dzīvē. Ja agrāk tā nav bijusi aktualitāte, tad šobrīd rodas jautājums – ko tad vislabāk dāvināt?  No vienas puses mamma ir tas cilvēks, ko mēs pazīstam vislabāk. Bet, kad jāmeklē dāvana mammai, nereti tas šķiet kā lielākais rēbuss. Šajā rakstā iezīmēsim dažas idejas, kādā virzienā domāt par dāvanu mammai. Nodoms Laba dāvana katrai mammai būs cita. Tāpēc būtu jauki, ja apsveicējs, dāvanu gatavojot, pievērstu uzmanību tieši mammas interesēm, vērtībām, uzskatiem un ikdienas ritmam. Tas ir svarīgi, jo bieži vien vērtības sveicēja un dāvanas saņēmēja uzskatos vai raksturos atšķiras! Taču dāvana, kuras sagatavošanā ieguldīts izpētes darbs un personalizēšana, būs vērtīga jau dēļ ieguldītās uzmanības un laika. Noteikt to, kas ir svarīgi Viens no lieliskiem veidiem, kā noteik

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Nav nekā sirsnīgāka par to patīkamo satraukumu, kas parādās bērna sejā, kad jau tūlīt tūlīt tiks atvērta ilgi gaidītā un lolotā Ziemassvētku dāvaniņa. Kad bērni piecēlušies agri pašā Ziemassvētku rīta, jo sagaidīt vairs nav iespējams un jālūko, ko Ziemassvētku vecītis šogad ir atnesis. Lai arī reizēm ir pagrūti izvēlēties bērnam labāko dāvanu plašās izvēles un milzu piedāvājumu dēļ, taču esam apkopojuši dažas lieliskas idejas.  Ja tavi mazie dāvanu saņēmēji vēl nav uzrakstījuši vēstuli Ziemassvētku vecītim ar savām dāvanu vēlmēm vai arī vēlies jau laikus sagatavoties svētkiem, laiks atrast piemērotu dāvanu. Šajā sarakstā atradīsi lieliskas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas bērniem – gan pavisam maziem, gan arī tiem, kas jau drusku paaugušies. Aizraujoši kvesti bērniem Kvesti ir interesanta aktivitāte ārpus mājas, kas noteikti interesēs skolas vecuma bērniem. Kvests ir izlaušanās istabas spēle un tās mērķis ir stundas laikā tikt ārā no istabas. Katrs kvests ir temat

Vasarīga dāvana draudzenei dzimšanas dienā

Vasara ir labākais laiks, kad svinēt savu dzimšanas dienu. Ir tik daudzi veidi, kā to atzīmēt un tas noteikti ir jādara dabā. Vasarā dzimušajiem ir paveicies ar siltu un saulainu laiku, tāpēc to nevar neizmantot. Svinības iespējams pārvērst par kopīgu mini ceļojumu vai izbraukumu ar draugiem un ģimeni, vai arī sarīkot pamatīgu ballīti pie jūras ar teltīm. Lai arī baseinu ballītes Latvijā ir mazāk aktuālas, arī tā ir lieliska dzimšanas dienas svinību ideja. Ja laiks lutina ar sauli un iespējams dienu pavadīt pie ūdens vai citviet dabā – svētki ir izdevušies. Protams, arī rudenī, ziemā un pavasarī dzimušajiem ir plašas iespējas kā nosvinēt savus svētkus. Taču, ja ir draugi, kuriem dzimšanas diena ir vasarā, tad tie ir papildus svētki arī tev pašam. Taču, pirms doties uz ballīti, ir jāatrod piemērota dzimšanas dienas dāvana. Un kas var būt labāka dāvana par vasarīgu izbraukumu vai modernu aksesuāru? Šajā rakstā aprakstītas 10 dažādas vasarīgu dāvanu idejas draudzenei, kas not

Ilgtspējīga ūdens pudele – dāvana veselībai

Meklējot dāvanu kādam, kam gribās uzdāvināt ko ar veselību saistītu, jādomā par veselības pamatiem. Ūdens ir lieta bez kā neviens nevar iztikt. Un dienas noteiktais ūdens limits ir aptuveni divi litri, tomēr ne vienmēr spējam šo daudzumu pietiekami efektīvi uzņemt. Tad palīgā nāk ūdens pudele, ko vienmēr ņemt līdzi visur. Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana, kas motivētu dāvanas saņēmēju vairāk dzert ūdeni, rūpēties par dabu un vidi sev apkārt. Šajā rakstā uzzini par to, kāpēc vairākkārt lietojamā ūdens pudele ir lieliska dāvana draugiem un tuviniekiem svētkos. Uzzini par daudzajiem ūdens pudeļu veidiem un kā izvēlēties labāko dāvanu.  Ūdens pudeles kategorijas Ilgtspējīgas ūdens pudeles mūsdienās ir piemērotas jebkurai dzīves situācijai. Tās ir dažādās formās un veidotas no dažādiem materiāliem. Lai katrs spētu atrast sev tīkamu pudeli, kas priecēs gan ar dizainu, gan ar efektivitāti. Zemāk esam uzskaitījuši interneta veikala Ūdens pudele populārākās pudeļ