Skip to main content

Noderīga dāvana vīrietim dzimšanas dienā


Dzimšanas diena ir svētki, ko parasti gaida ikviens. Dzimšanas dienai ir jābūt prieka piepildītai – tā ir diena, kad svinam savu dzīvi un novērtējam visu, ko esam sasnieguši. Turklāt labākā dzimšanas dienas daļa ir tā, ka visi tavi radinieki, ģimenes locekļi, draugi un mīļotie steidz tevi apsveikt un vēlēt visu labo.

Dzimšanas dienas gaviļniekam šī diena noteikti ir viena no labākajām visa gada garumā. Tomēr paskatoties uz situāciju no otras puses un aizdomājoties par jubilāra tuviniekiem un draugiem – iespējams gatavošanās šai dienai ir satraucoša. Galvenā vēlme un dienas mērķis ir likt jubilāram sajusties laimīgam un mīlētam. Pieņemts, ka šīs emocijas dzimšanas dienas svinībās izrādām ar dāvanu dāvināšanu. Lai arī dāvanu dāvināšana ir skaists un personisks notikums, īstās dāvanas izvēle mēdz būt diezgan sarežģīta.

Neieslīgsim stereotipos, taču jāatzīst, ka vīrietim atrast dāvanu ir nedaudz grūtāk nekā sievietei. Tieši tapēc dāvana vīrietim ir meklētākais topiks internetā, kamēr par dāvanu izvēli sievietēm reti kurš satraucas. Vīrieši tomēr novērtē ikdienā izmantojamas dāvanas, tātad nodrīgas un praktiskas. Iespējams, šis ir pirmais solis, kur sākt meklēt dāvanu vīrietim dzimšanas dienā.

Esam izveidojuši pāris dāvanu idejas vīrietim, kas noteikti tiks novērtētas un iepriecinās gaviļnieku svētkos.

1. 4Speed - moto ekipējuma un rezerves daļu veikala dāvanu karte

Pirmais nosacījums, kas jāņem vērā meklējot dāvanu vīrietim, ir viņa iemīļotais hobijs. Ja viņš labprāt nodarbojas ar kādu sporta veidu, atpūtas baudīšanu makšķerējot vai, piemēram, pat piedaloties kādās sacensībās – dāvana ir skaidra. Vīrietis lielu laika daļu iegulda savā hobijā, tātad šī aktivitāte viņam ir ļoti svarīga. Ja tu uzdāvināsi viņam kaut ko, kas spētu attīstīt viņa hobija prasmes, papildināt vai nomainīt uz jaunāku ekipējumu, viņš būs sajūsmā. Turklāt tas arī izrādīs atbalstu no tavas puses pret viņa aizraušanos. Vīrietis to noteikti novērtēs un būs bezgala pateicīgs un priecīgs.

Par piemēru pieminēsim moto sporta aizraušanos. Meklējot hobijam dāvanu, ērtākais veids ir iegādāties tam paredzētu dāvanu karti. Tāda veidā dāvanas saņēmējs pats sev nopirks nepieciešamo. Visiem tomēr skaidrs, ka hobija cilvēks tikai pats zina, kas viņam ir nepieciešams. Ja vīrietis aizraujas ar moto sportu, tad lieliska dāvana viņam ir 4Speed moto ekipējums. Šis noteikti nav no lētākajiem hobijiem, tāpēc šī dāvana tiks novērtēta.

2. Restorāna apmeklējums


Dzimšanas dienas svinības nav iespējams iedomāties bez svētku galda, kam apkārt ir saaicināti ciemiņi – visi tuvinieki un draugi. Taču, iespējams, šogad rūpēties par ēdiena sagatavošanu vienkārši nav vēlmes. Vai arī vēlies ar savu mīļoto vīrieti nosvinēt viņa dzimšanas dienu divatā. Abos gadījumos lielisks risinājums ir restorāna apmeklējums kā dzimšanas dienas dāvana. 

Restorāna apmeklējums tomēr var izvērsties par lielisku vakaru jebkurā kompānijā. Tas ir iemesls skaisti sapucēties, iziet ārā no ierastā mājokļa vides, satikt sen nesatiktus draugus un paziņas, nodoties nesteidzīgām sarunām un pat atklāt vēl neizjustas garšas. Iemeslus, kāpēc šī ir burvīga dāvanas izvēle, varētu uzskaitīt vēl un vēl, taču tas ir pats par sevi saprotams. Tomēr, lai vakars patiešām būtu izdevies, ieteicams īstā restorāna meklējumus veikt ar ieteikumu palīdzību. Izvēlies tādu atsauksmes platformu, kā, piemēram, Restorāni Rīgā, un atrodi savām vēlmēm un gaumei atbilstošo lokāciju, un lai izdevies vakars!

3. Knockout Barber Shop


Nav noslēpums, ka arī vīriešiem patīk pucēties un kopt savu ārējo izskatu. Mūsdienās tā ir viena no vīrišķības pazīmēm, kas ir iemesls tam, ka Knockout Barber Shop ir kļuvis par vīriešu kopienu. Tas ir kas vairāk par frizieri vai pakalpojumu sniedzēju. Tā ir kultūra, kur katrs vīrietis spēj sajusties sakopts, svaigs un gatavs doties uz kādu pasākumu, dzimšanas dienas svinībā, vai vienkārši savās ikdienas gaitās.

Darbā tiek izmantoti labākie instrumenti un par vīrieša ārējo izskatu parūpēsies pieredzējuši profesionāļi, kas savas prasmes attīstījuši balstoties uz gadsimtiem ievērotām barbershop tradīcijām gan griezumā, gan skūšanā. Šī ir piemērota dāvana vīrietim dzimšanas dienā, jo tā ne vien uzlabos viņa ārējo izskatu, bet arī pašsajūtu. Barbershop apmeklējuma laikā, vīrietis spēs iepazīties ar jauniem un interesantiem cilvēkiem, malkojot gardu kafiju vai iedzerot alus glāzi.

4. Spēļu konsole


Spēļu jeb gaming kultūra manāmi aug un nemaz nedomā apstāties. Ar katru gadu tiek izlaistas ar vien jaunākas un grafiski papildinātākas spēles ar košām un smalkām detaļām. Iespējams, vīrietim, kam meklē dāvanu, patīk ik pa laikam uzspēlēt kādu spēli un novērst uzmanību no ikdienas raizēm un stresa. Tad lieliska dāvana būtu PlayStation 4 spēļu konsole vēl labākai spēlēšanas pieredzei ar jaunajām tikko iznākušajām spēlēm.

Šī ir dāvana, ko var uzdāvināt kopīgi, piemēram, no visas ģimenes brālim vai brālēnam. Papildus vēl var uzdāvināt kādu PS4 spēli. Mūsdienās tās ir tik advancētas un reālistiskas, taču kvalitāte nebeidz pārsteigt. Caur spēlēm iespējams izdzīvot tik daudz jaunu un vēl neizjustu emociju, piedzīvojumu un atklāt ļoti daudz jauna. Tāpat nav noslēpums, ka spēles nav laika kavēklis vien, tās spēlē svarīgu lomu smadzeņu attīstīšanā, koordinācijas un stratēģiskās domāšanas trenēšanā.

5. Ceļojums


Zinātkāriem un aktīviem cilvēkiem lieliska dāvana varētu būt kāds ceļojums. Ja vīrietim patīk mesties piedzīvojumos, iespējams lieliska doma ir uzdāvināt viņam kādu ceļojumu vienatnē vai divām personām. Izvēlies kādu lokāciju par kuru zini, ka viņš labprāt tur aizdotos. Vai arī pārsteidz pilnībā. Aizraujoša un pārsteigumu pilna dāvana ir labākais risinājums. Turklāt nav jādodas tālu, lai dotos fantastiskā ceļojumā. Tūrisma aģentūras piedāvā lētus un interesantus ceļojumus arī tepat uz kaimiņvalstīm, ko arīdzan vērts izmēgināt katram.

Ja vīrietis labprāt izmēģinātu savus spēkus dabā un vēlas vēl nebijušās sajūtas, iespējams, vērts viņam uzdāvināt pārgājienam nepieciešamās lietas un noorganizēt maršrutu. Vai arī uzdāvināt izdzīvošanas komplektu. Šādos komplektos iespējams salikt visu nepieciešamo, piemēram, uguns uzsākšanai, higiēnas ievērošanai dabā, ātri pagatavojamos ēdienu utt. Šī ir noteikti interesanta dāvanas ideja.

6. GoPro kamera


Vīrietim, kuram patīk doties dažādos interesantos piedzīvojumos un iemūžināt redzēto, noteikti piemērota dāvana būs kamera. Ja īsti nezini, vai viņam patīk fotografēt vai nē, to pavisam vienkārši var noskaidrot caur viņa sociālajiem tīkliem. Ja vīrietim patīk veidot attēlus, tad viņam droši vien arī patīk ar tiem dalīties. Turklāt kas ir var būt labāka dāvana par iespēju iemūžināt brīnišķīgas atmiņas?

Kamera, kas spēj gan fotografēt, gan filmēt, ir GoPro kamera. Ar to var ērti filmēt dažādas sportiskas aktivitātes, kalnos kāpšanu, slēpošanu, skriešanu, riteņbraukšanu. Iespējams nofilmēt pat peldi kādā labas redzamības okeānā, piemēram, jo GoPro kameras ir arī ūdens izturīgas.

7. Sporta pulkstenis


Sporta pulkstenis ir mūsdienīgs gadžets, kas noderētu ikvienam. Lai arī ir maldinošs uzskats, ka sporta pulksteņi nepieciešami vien sportistiem, tā nebūt nav. Šis pulkstenis spēj kalpot par lielisku motivācijas rīku, kas iedvesmo kustēties vairāk un sākt vai turpināt ievērot veselīgāku dzīvesveidu. Tā ir kā veselību uzlabojoša aplikācija, kas ir tev līdzi 24 stundas diennaktī, un kas piedāvā vairākas noderīgas funkcijas.

Rokas pulkstenis - pulsometrs spēj uzskaitīt dienas laikā noieto soļu daudzumu un noteikt aktivitātes līmeni. Ir pierādīts, ka nedēļas laikā aktivitāšu ilgumam vajadzētu būt 150 minūtes. Šis pulkstenis tev pierādīs to, cik vienkārši ir sasniegt šo limitu. Tāpat ar sporta pulksteni iespējams sekot līdzi savam sirds ritmam, kas parūpējas par drošiem un efektīviem treniņiem. Jaunākie pulksteņu modeļi vērtē miegu, mēra stresa līmeni un pat piedāvā iespēju tikt savienotiem ar telefonu, lai vairs nekad treniņa laikā nepalaistu garām kādu svarīgu ziņu.

8. Interneta veikala 707.lv dāvanu karte


Praktiska un vienlīdz interesanta dāvana ir 707.lv dāvanu karte. Šis ir interneta veikals, kurā iespējams iegādāties visdažādākās preces. Piedāvājumu klāstā ir viss nepieciešamais automašīnām, to kopšanai un uzturēšanai. Tāpat veikals ir pilns ar lētiem un izdevīgiem darījumiem, ja meklē kaut ko no datortehnikas, sadzīves tehnikas, santehnikai un apkurei nepieciešamo. Tāpat veikalā ir TV audio video un foto risinājumi jebkurām vēlmēm.

Taču izņemot tehniku, šajā interneta veikalā iespējams atrast arī preces skaistumam un veselībai, sportam un atpūtai, kā arī ofisam un skolai. Tāpēc, neatkarīgi no vīrieša vecuma un interesēm, šis veikals spēj piedāvāt piemēroto tieši viņam. Lai arī šī dāvana ir vienkārša no dāvanas pasniedzēja puses, mēs garantējam, ka prieks jubilāra acīs būs liels un pamatots. Nav labākas dāvanas vīrietim par praktisku, noderīgu dāvanu, ko viņš var izvēlēties pats, balstoties uz savām vajadzībām.

9. Romantiska dāvana atpūtai ar mīļoto


Viena no patiešām jaukām dāvanām ir iespēja pabūt kopā ar savu mīļoto cilvēku un pavadīt kvalitatīvu laiku kopā. Ikdienas skrējienā bieži vien to neizdodas pilnvērtīgi izdarīt. Tāpēc šāda dāvana izrādīs rūpes pret tavu mīļoto vīrieti vai arī, ja esi jubilāra draugs, radinieks vai ģimenes locekli, tad šī dāvana pārim būs noteikti novērtēts žests. Turklāt romantiskas atpūtas veidi ir dažādi, lai no tiem spētu izvēlēties un atrast piemēroto.

Viens no patīkamākajiem atpūtas veidiem ar mīļoto cilvēku ir SPA. Tas ļaus relaksēties un aizmirst par visām rūpēm un satraukumiem, turklāt īpašu šo pieredzi padarīs mīļotā cilvēka klātbūtne. Vērts atcerēties, ka SPA atpūtas veidi arī ir dažādi. Iespējams izvēlēties starp masāžām, SPA rituāliem un procedūrām, baseiniem un pirtīm, palikšana pa nakti viesnīcas numuriņā utt. Atrodi kādu lielisku SPA viesnīcu, kas zināma ar tās labo servisu, piemēram, Ezeri SPA hotel, un atpūta jubilāram būs izdevusies.

Karaliskākai atpūtai iespējams izvēlēties arī tādu iespēju, kā Atpūta Latvijas pilīs. Daudzas pilis un muižas tagad ir renovētas un labprāt uzņem viesus, tos lutinot ar nesteidzīgu atpūtu, gardām maltītēm restorānā, nakšņošanas iespējām un pilnvērtīgas relaksācijas SPA pakalpojumus.

10. Latvietis krekls


Savas valsts un dzimtenes patriotismu skaisti iespējams izteikt nesakot ne vārda. Vien doties ikdienas gaitās un lepni valkāt kreklu, uz kura vēstīts ''Latvietis''. Tas ir mazs, taču tomēr ļoti zīmīgs žests, lai parādītu, ka tu lepojies ar vietu, no kuras nāc. Un, galu galā, lepojies ar to, kas tu esi. Brends Latvietis pēdējo gadu laikā ir manāmi izcēlies starp citiem latviešu dizainiem un turpina iekarot latviešu sirdis vēl joprojām.

Ja vīrietis, kam meklē dāvanu, ir dziļi sirdī pārliecināts par savu mīlestību pret dzimteni, tad Latvietis krekls ir lieliska dāvana tieši viņam. Turklāt, šim kreklam piemīt elegants un stilīgs dizains, kuru noteikti vērts novērtēt.

11. Lidojums ar gaisa balonu


Dāvana, kas sniegs neaizmirstamas emocijas un vēl līdz šim neizbaudītu brīvības sajūtu ir lidojums ar gaisa balonu. Tas ir piedzīvojums, kas vismaz reizi mūžā ir jāizbauda katram cilvēkam. Lidojums uzsākas lēni, pacelšanās no zemes ir gandrīz nemanāma. Tāpēc šis varētu būt labs veids, kā pārvarēt savas bailes no augstuma un sajust, kā tas ir lidot kā putnam augstu debesīs.

Lidojums norisinās nelielās grupās, tādējādi iespējams dalīties sajūtās ar citiem, kas piedzīvo līdzīgas emocijas. Kopā visam pasākumam jāierēķina aptuveni 3 stundas laika – ieskaitot instruktāžu un lidojuma galā šampanieša tostu par veiksmīgo lidojumu un neaizmirstamām atmiņām.

12. Brauciens ar kvadraciklu


Lieliska dāvanas izvēle vīrietim, kas mīl ātrumu un adrenalīnu, ir kvadraciklu noma. Tā ir iespēja izbraukāt interesantu trasi tikai 30km attālumā no Rīgas, kur varēs atpūsties, uzlādēties un apgūt jaunas iemaņas. KMH trase ir vieta, kur aktīvi pavadīt laiku kopā ar draugiem, kolēģiem un ģimeni. KMH jau vairāk nekā 10 gadus piedāvā krosa motociklu un kvadriciklu nomu.

Brauciens ar kvadraciklu sniegs lieliskas emocijas un būs kā veids, kur uzlādēties ar jaunu sparu un enerģiju. Ar dāvanu karti iespējams izklaidēties, braucot ar kvadriciklu vai krosa motociklu bērniem un pieaugušajiem, piedalīties individuālos treniņos ar motocikliem līdz 125 cc, kā arī iegādāties O'Neal motokrosa ekipējumu.

13.Ūdens pudele


Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana vīrietim – un patiesībā ikvienam. Pietiekama ūdens daudzuma uzņemšana dienas laikā ir ļoti nozīmīga gan fiziskajai, gan garīgajai veselībai. Tāpēc piemērota ūdens pudele – gan pēc funkcionalitātes, gan piemērotības dzīvesveidam (sportam, ceļojumiem vai ikdienai), ir lieliska dāvana vīrietim.

14. Gaļas piegāde


Lieliska dāvana vīrietim, kam patīk atpūsties dabā un siltajā sezonā uzgrillēt šašliku, varētu būt gaļas piegāde. Piedāvājumā iespējams izvēlēties gan svaigu gaļu, gan desiņas un cīsiņus, šašlikus, kā arī žāvējumus un vēl citus produktus. Noderīga un praktiska dāvana vīrietim jebkurā laikā!

Ceram, ka šīs idejas ir noderīgas un esi atradis vīrietim piemērotu dzimšanas dienas dāvanu.

Dažādas originālas dāvanu idejas var atrast FromMe dāvanu kataloga sadaļā "Dāvana vīrietim"

Lai jauki svētki!

Comments

Popular posts from this blog

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Kad dāvanas izvēle sagādā grūtības, vislabākais veids kā atrast piemērotu dāvanu ir dažādi padomi un ieteikumi no citiem. Ja tiek meklēta dāvana vīrietim, visbiežāk dzirdētais ieteikums ir uzdāvināt ko praktisku. Taču katru gadu dāvinot praktiskas dāvanas, idejas ātri vien beigsies.  Tāpēc piedāvājam šogad vīrieti patiesi palutināt un uzdāvināt oriģinālu dāvanu. Iepriecini vīrieti ar dāvanu, kas liks sajusties novērtētam! Turklāt, kad vēl, ja ne Ziemassvētkos, palutināt vīrieti ar īpašu dāvanu? Vai vīrietis gribētu sajusties kā īstens karalis? Tāds tomēr ir ekskluzīvas dāvanas mērķis. Izlasi FromMe.lv rakstu Latvijas pilis un muižas un noskaidro, kā vīrietim uzdāvināt karalisku atpūtu. Dāvanas, kas sniedz patīkamas izjūtas Ar mūsdienu dāvanu piedāvājumu, šķiet, iespējams uzdāvināt jebko. Veikalu plaukti vai lūst no dažādu preču, gadžetu un skaistumlietu pārpilnības. Taču gadījumā, ja neesi īsti pārliecināts par dāvanas izvēli, kāpēc gan neuzdāvināt sajūtas? Protams, ka

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad gaisā virmo prieks un pateicība. Svētku brīvdienas sagaidīt šķiet teju neiespējami, tāpēc labākais, ko Ziemassvētku sezonā darīt, ir svētkus pagarināt. Tieši tāpēc gatavošanās svētkiem sākas tik laicīgi, lai pēc iespējas ilgāk uzglabātu šo maģisko sajūtu un paspētu sagādāt Ziemassvētku dāvanas . Svētkos gribās apsveikt visus tuviniekus, draugus un mīļos cilvēkus, taču svarīgi neaizmirst arī citus cilvēkus – kolēģus un darbiniekus. Šie cilvēki ir tev līdzi katru darba dienu un jūs visi strādājat viena mērķa labā. Ja tie ir tavi darbinieki, kurus esi uzņēmis savā uzņēmumā, tad apsveikums svētkos ir vēl jo vairāk vietā. Darbinieki palīdz tavam uzņēmumam augt un par darbā ieguldītajām pūlēm ir pelnījuši kādu papildu jauku domu, labu vārdu vai nelielu apsveikumu. Ko dāvināt saviem darbiniekiem? Ir skaidrs, ka darbinieki ir jāapsveic un jāpasaka paldies par gada garumā ieguldīto darbu. Taču, labu gribot, reizēm gadās attapties pie garlaicīgā

Ko uzdāvināt skolotājai izlaidumā?

  Prāto kāda būtu laba dāvana skolotājai izlaidumā? Gribas patiesi iepriecināt un pārsteigt tā, lai skolotājai šī  dāvana patiešām paliktu atmiņa uz ilgu laiku? Tad nepieciešams domāt mazliet plašāk par kādu telpaugu vai  labu grāmatu, kas ir kļuvušas par diezgan klasiskam lietām, ko skolotājas saņem izlaidumos. Dāvanu karte  kādam piedzīvojumam vai relaksācijai būs tieši laikā un atšķirsies no ierastā. Oriģinālu dāvanu idejas skolotājai izlaidumā Relaksācijai un skaistumam Dāvanu karte SPA būs tieši laikā skolotājai pēc garā mācību gada un saspringtā eksāmenu laika. Vērts padomāt  par procedūrām, kas mazina spriedzi, satraukumu un palīdz atbrīvoties no uzkrātā stresa. Uzdāvini mieru un  labsajūtu ar SPA rituālu, kas ietver, piemēram, nomierinošu ķermeņa masāžu, šokolādes rituālu vai masāžu ar  karstajiem vulkāniskajiem akmeņiem, kas kombinēta ar aromterapiju, ādas procedūras un zālīšu uzlējuma  baudīšanu. Kurai sievietei gan nepatīk saposties? Varb

5 iemesli kāpēc Nela Gems rotas ir lieliska dāvana sievietei

Rotaslietas ir aksesuārs, kas patīk jebkurai sievietei. Rotas spēj pilnībā pārvērst koptēlu un skaisti papildināt apģērbu komplektu. Turklāt rotas mūsdienās ir tik dažādas, ka tās iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei. Veikalos atrodamas gan mirdzošas, spīdīgas un košas, gan arī maigākas un ne tik uzkrītošas rotas. Tā ir lieliska dāvana sievietei jebkuros svētkos. Nela Gems rotaslietas ir iekarojušas tūkstošiem atbalstītāju sirdis ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ. 1. Skaistas un mirdzošas rotas Nela Gems rotaslietas no citām rotām atšķiras ar to eleganci un acīmredzamo skaistumu. Lai arī šī zīmola rotaslietas iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tās tomēr ir zināmas kā mirdzošas un iespaidīgas rotas. Tās noteikti izstaro pārliecību un to valkātajai liek justies par sevi pārliecinātai. Gatavojoties kādam pasākumam vai dzimšanas dienas ballītei, ar Nela Gems rotām iespējams skaisti sapucēties ar saskaņotu ro

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Nav nekā sirsnīgāka par to patīkamo satraukumu, kas parādās bērna sejā, kad jau tūlīt tūlīt tiks atvērta ilgi gaidītā un lolotā Ziemassvētku dāvaniņa. Kad bērni piecēlušies agri pašā Ziemassvētku rīta, jo sagaidīt vairs nav iespējams un jālūko, ko Ziemassvētku vecītis šogad ir atnesis. Lai arī reizēm ir pagrūti izvēlēties bērnam labāko dāvanu plašās izvēles un milzu piedāvājumu dēļ, taču esam apkopojuši dažas lieliskas idejas.  Ja tavi mazie dāvanu saņēmēji vēl nav uzrakstījuši vēstuli Ziemassvētku vecītim ar savām dāvanu vēlmēm vai arī vēlies jau laikus sagatavoties svētkiem, laiks atrast piemērotu dāvanu. Šajā sarakstā atradīsi lieliskas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas bērniem – gan pavisam maziem, gan arī tiem, kas jau drusku paaugušies. Aizraujoši kvesti bērniem Kvesti ir interesanta aktivitāte ārpus mājas, kas noteikti interesēs skolas vecuma bērniem. Kvests ir izlaušanās istabas spēle un tās mērķis ir stundas laikā tikt ārā no istabas. Katrs kvests ir temat

Less waste dāvanas

Pasaulē aizvien vairāk tiek aktualizēts jautājums par piesārņojumu. Svētkos mēs patērējam vēl vairāk nekā parasti, tāpēc ir vērts padomāt par iespējām, kā sveikt savus mīļos dabai draudzīgos veidos. Iedomājies dāvanu, kura ir: vienkārša (tev nebūs jāizgudro divritenis no jauna) paštaisīta (ar pievienoto vērtību) ekonomiska (tavā makā pēc tam nesvilpos vējš) praktiska (ļoti iespējams, tavi mīļie izmantos dāvanas jau tajā pašā vakarā un sniegs iepriecinošas atsauksmes!) dabai draudzīga (mazāk atkritumu šai pasaulē) veselīga (UN garšīga). Apkopojām pāris idejas less waste dāvanām, ar kurām spēsi iepriecināt savus mīļos gan svētkos, gan ikdienā. Ķermeņa skrubis Tavs iemīļotais dzēriens pēc krūzītes iztukšošanas var piedzīvot vēl vienu dzīvi – kā brīnišķīgs, aromātisks ķermeņa skrubis. Kafijas biezumi attīra ādu no atmirušajām šūnām, tonizē un sniedz tai patīkamu, uzmundrinošu sajūtu. Biezumiem var pievienot dažādas citas sastāvdaļas no virtuves plauktiem. Pie

Kāda ir laba dāvana mammai Māmiņdienā?

Tuvojas Mātes diena. Es priecājos par katru, kam attiecības ar mammu ir tuvas un balstītas uz patiesu sirsnību. Taču reizēm gadās, ka patiesa vēlēšanās apsveikt mammu rodas nedaudz vēlāk dzīvē. Ja agrāk tā nav bijusi aktualitāte, tad šobrīd rodas jautājums – ko tad vislabāk dāvināt?  No vienas puses mamma ir tas cilvēks, ko mēs pazīstam vislabāk. Bet, kad jāmeklē dāvana mammai, nereti tas šķiet kā lielākais rēbuss. Šajā rakstā iezīmēsim dažas idejas, kādā virzienā domāt par dāvanu mammai. Nodoms Laba dāvana katrai mammai būs cita. Tāpēc būtu jauki, ja apsveicējs, dāvanu gatavojot, pievērstu uzmanību tieši mammas interesēm, vērtībām, uzskatiem un ikdienas ritmam. Tas ir svarīgi, jo bieži vien vērtības sveicēja un dāvanas saņēmēja uzskatos vai raksturos atšķiras! Taču dāvana, kuras sagatavošanā ieguldīts izpētes darbs un personalizēšana, būs vērtīga jau dēļ ieguldītās uzmanības un laika. Noteikt to, kas ir svarīgi Viens no lieliskiem veidiem, kā noteik

Burciņa ar uzdevumiem

Vai tev ir kāds draugs, kuram bieži nav ko darīt? Šī dāvana ir ļoti superīga tādam draugam, kas garlaikojas. Velti laiku, lai sarakstītu savas mīļākās aktivitātes ko darīt. Un tā būs lieliska dāvana draugam kam ir problēma izdomāt kā sevi izklaidēt. Katru reizi kad viņš nezin kā lietderīgi izmantot savu laiku. Viņu sagaida tava burciņa ar uzdevumiem. Kā arī šī dāvana atgādinās viņam par tevi. Un to, ka tu veltīji laiku lai sagatavotu viņam šo dāvanu.  Kā arī tev nav sevi jāierobežo, esi radošs. Uz lapiņām nav jābūt tikai izaicinājumiem. Tie var būt iedrošinājumi katrai dienai. Lietas kas tev patīk tavā draugā, vai kādi joki katrai dienai. Kas nepieciešams Lai šo izveidotu tev nav daudz jādomā par resursiem. Iespējams tev viss jau ir pieejams mājās. Tev vajadzēs: Burciņu Papīra lapas Rakstāmos Šķēres  Soli pa solim Paņem papīra lapas un izgriez jeb kādu formu kādu vēlies. Uz katras izgrieztās lapiņas saraksti uzdevumu, novēlējumu, jokus. To ko tu

Ilgtspējīga ūdens pudele – dāvana veselībai

Meklējot dāvanu kādam, kam gribās uzdāvināt ko ar veselību saistītu, jādomā par veselības pamatiem. Ūdens ir lieta bez kā neviens nevar iztikt. Un dienas noteiktais ūdens limits ir aptuveni divi litri, tomēr ne vienmēr spējam šo daudzumu pietiekami efektīvi uzņemt. Tad palīgā nāk ūdens pudele, ko vienmēr ņemt līdzi visur. Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana, kas motivētu dāvanas saņēmēju vairāk dzert ūdeni, rūpēties par dabu un vidi sev apkārt. Šajā rakstā uzzini par to, kāpēc vairākkārt lietojamā ūdens pudele ir lieliska dāvana draugiem un tuviniekiem svētkos. Uzzini par daudzajiem ūdens pudeļu veidiem un kā izvēlēties labāko dāvanu.  Ūdens pudeles kategorijas Ilgtspējīgas ūdens pudeles mūsdienās ir piemērotas jebkurai dzīves situācijai. Tās ir dažādās formās un veidotas no dažādiem materiāliem. Lai katrs spētu atrast sev tīkamu pudeli, kas priecēs gan ar dizainu, gan ar efektivitāti. Zemāk esam uzskaitījuši interneta veikala Ūdens pudele populārākās pudeļ