Skip to main content

Oriģinālas dāvanas vīrietim


Kad dāvanas izvēle sagādā grūtības, vislabākais veids kā atrast piemērotu dāvanu ir dažādi padomi un ieteikumi no citiem. Ja tiek meklēta dāvana vīrietim, visbiežāk dzirdētais ieteikums ir uzdāvināt ko praktisku. Taču katru gadu dāvinot praktiskas dāvanas, idejas ātri vien beigsies. 

Tāpēc piedāvājam šogad vīrieti patiesi palutināt un uzdāvināt oriģinālu dāvanu.

Šajā rakstā esam apkopojuši dažādas noderīgas dāvanu idejas.

Konkrētas dāvanu idejas atradīsi FromMe dāvanu karšu centra sadaļā Dāvanas vīrietim.

Dāvanas, kas sniedz atpūtu


Ar mūsdienu dāvanu piedāvājumu iespējams uzdāvināt gandrīz jebko. Veikalu plaukti vai lūst no dažādu preču, gadžetu un skaistumlietu pārpilnības. Taču gadījumā, ja neesi īsti pārliecināts par dāvanas izvēli, izvēlies pozitīvas sajūtas. 

Šajā sadaļā dāvanu idejas, kas vīrietim sniegs patīkamu atpūtu – gan mierīgu, gan aktīvu.

Relaksējoša SPA atpūta viesnīcā

Atpūta centrā Jonathan SPA ir lieliski piemērota dāvana kādam, kas vēlas relaksēties un labi pavadīt laiku pilnīgā mierā. 

Šī vieta ir moderni un ērti iekārtota viesnīca skaistā un gleznainā vietā Cēsīs. Numuriņu balkoni paver skatu uz ezeru un apkārt esošā daba rada pilnīga miera sajūtu. Papildu relaksāciju iespējams iegūt apmeklējot kādu no SPA procedūrām, kosmetologa pakalpojumiem vai izbaudot turku un somu pirtis. 

FromMe.lv dāvanu karšu centrā ir dažādu SPA centru piedāvājumi, kur iespējams baudīt pirtss procedūras, baseina peldes, masāžas, pīlingus, floutingu un vēl daudzas procedūras. Labos SPA centros kā Ezeri SPA Hotel, Usma SPA, viesnīcā Baltvilla utt. 

Aizraujošs lidojums ar paraplānu

Lidojums ar paraplānu ir dāvanas ideja, kas būs piemērotāka ekstrēmu sajūtu baudītājam. Atpūsties tomēr var arī aktīvi.

Lidojums ar paraplānu tandēmā ilgst aptuveni 20 minūtes un to iespējams izmēģināt pēc dāvanas saņēmēja vēlmēm. Tas nozīmē, ka lidojumu var izbaudīt mierpilni vai arī ekstrēmāk – ar akrobātiskiem trikiem. Tādā gadījumā gan lidojums būs nedaudz īsāks, taču sniegs neaizmirstamas un asas izjūtas, kas vēl ilgi paliks atmiņā. 

Gardas vakariņas restorānā

Mīlestība iet caur vēderu un tā visbiežāk ir tieši vīriešiem. Labi paēst nozīmē arī labi pavadīt laiku kopā. It īpaši, ja tas ir neikdienišķā restorānā – kādā izsmalcinātā restorānā un varbūt pat jaunā pilsētā.

Tas var pārvērsties par lielisku svētku svinēšanas mirkli un arī par romantisku randiņu, ja vīrietis plāno ņemt līdzi savu otro pusīti.

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim apaļā jubilejā


Īpašos svētkos un notikumos gribās vīrieti palutināt ar kādu glaunāku dāvanu. It īpaši, ja viņa dzimšanas diena atnes apaļu jubileju. Vai arī, ja vīrietis absolvējis universitāti vai sasniedzis kādu citu nozīmīgu dzīves slieksni.

Te tad ir dažas ekskluzīvas dāvanu idejas.

Atpūta pilī

Ja vēlies vīrieti palutināt ar ko īpašu, tad atpūta kāda no Latvijas pilīm vai muižām ir laba ideja. Daudzas no mūsu valstī esošajām pilīm tiek renovētas un pārveidotas par izsmalcinātām viesnīcām ar bagātu vēsturi.

Tur nereti iespējams ne tikai nakšņot, bet arī baudīt restorāna un SPA pakalpojumus

Glaunas smaržas

Kvalitatīvas smaržas ir viena no tām dāvanām, ko var dāvināt vīrietim, kura gaumi pārzini. Tā tomēr ir diezgan individuāla dāvana, taču runa iet par ekskluzīvām un īpašām smaržām. Iespējams, vīrietis jau kādu laiku piemin konkrētas smaržas, ko vienkārši nav paspējis vēl iegādāties vai arī tās ir par dārgu. 

Dāvanu karte jaunam tetovējumam

Tetovējums ir vēl viena dāvana, kas kalpos par fantastisku tēla papildinājumu. Vīrietim, kuram patīk tetovējumi, šī būs noderīga dāvana. Tetovējumu dāvanu karte salonā Tattoo Imanta ir viena no labākajām vietām Rīgā. Tajā strādā zinoši un pieredzējuši profesionāļi savā jomā. Tetovējumi ir mākslas veids, kas palīdz justies pašpārliecinātākam un drošākam. Rotājot savu ķermeni, daudzi sajūtas patiesi lieliski. 

Vairāk idejas ekskluzīvām dāvanām atradīsi bloga TOP dāvanas rakstā Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Noderīgas dāvanas ikdienai


Runājot par praktiskām dāvanām, bieži nāk prātā kas garlaicīgs un paredzams. Taču noderīgām dāvanām nav tādām jābūt. Bieži vien tieši vīrieši mēdz aizrauties ar jaunākajām tehnoloģijām – skaņas ierīcēm, jaunākajiem telefoniem, dažādām sporta viedierīcēm utt. Šīs ir lieliskas dāvanu idejas, kas iepriecinās vīrieti un liks viņam sajusties lutinātam.  

Ziemassvētki ir izcili piemērots pārsteigumu laiks, lai saņemtu vēlamo!

Go Pro kamera

GoPro kamera ir lielisks piedzīvojumu biedrs, ko ņemt līdzi sportojot. Šī kamera ir piemērota filmēšanai kustībā, kas nozīmē, ka tā spēj noķert mirkļus dažādās sporta spēlēs, skriešanā un velo braukšanā, slēpošanā utt. Aktīvam vīrietim šī ir fantastiska dāvanas ideja, kas ļaus atskatīties uz saviem piedzīvojumiem un pacels videogrāfijas līmeni daudz augstāk. 

Noderīgs dāvanu komplekts

Laba dāvanas ideja ir arī dāvanu komplekti, kas jau iepriekš ir tikuši sagatavoti ar ko noderīgu un gardu. Šīs dāvanas ideja ir iepriecināt ar kaut ko garšīgu, ko apēst uzreiz un ar kaut ko noderīgu, ko baudīt vēlāk. Piemēram, dāvanu karte ar šokolādi vai ūdens pudele ar konfektēm. Šādus komplektus var apskatīt ZE dāvanu komplekti interneta veikala sadaļā Dāvanu kompleki vīrietim.

Jauns televizors

Televizori ir lieli pirkumi, kuriem parasti ir jāiekrāj pamatīga naudas summa. Lai arī ne visi vairs arī skatās TV, tomēr tā ir ierīce, kas vēl joprojām ir mūsu katra mājā. Katrs vīrietis novērtē kvalitatīvu televizoru caur kuru skatīties filmas, sporta spēles vai pašam spēlēt kādu spēļu konsoles spēli.

Dāvanu karte hobijam

Ja vīrietim ir kāds iemīļots hobijs, tad lieliska dāvana ir saistīta ar to. Bieži vien hobiji izvēršas par dārgu vaļasprieku – dažādu priekšmetu kolekcionēšana, moto sports vai medības. Šiem un citiem hobijiem noderētu dāvana, kas spētu hobiju attīstīt. Noderīgu dāvanu saistībā ar vīrieša hobiju meklē FromMe.lv kategorijā Dāvana hobijam. Lai izdodas patiesi iepriecināt savu vīrieti ar oriģinālu dāvanu!

Comments

Popular posts from this blog

Noderīga dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Dzimšanas diena ir svētki, ko gaida ikviens. Dzimšanas dienai ir jābūt prieka piepildītai – tā ir diena, kad svinam savu dzīvi un novērtējam visu, ko esam sasnieguši.  Dzimšanas dienas gaviļniekam šī diena noteikti ir viena no labākajām visa gada garumā. Tomēr jubilāra tuviniekiem un draugiem – iespējams gatavošanās šai dienai ir satraucoša. Lai arī dāvanu dāvināšana ir skaists un personisks notikums, īstās dāvanas izvēle mēdz būt diezgan sarežģīta. Esam izveidojuši pāris dāvanu idejas vīrietim, kas noteikti tiks novērtētas un iepriecinās gaviļnieku svētkos. 1. 4Speed - moto veikala dāvanu karte Pirmais nosacījums, kas jāņem vērā meklējot dāvanu vīrietim, ir viņa iemīļotais hobijs. Ja viņš labprāt nodarbojas ar kādu sporta veidu, atpūtas baudīšanu makšķerējot vai, piemēram, pat piedaloties kādās sacensībās – dāvana ir skaidra.  Ja tu uzdāvināsi viņam kaut ko, kas spētu attīstīt viņa hobija prasmes, papildināt vai nomainīt uz jaunāku ekipējumu, viņš būs sajūsmā. 

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad gaisā virmo prieks un pateicība. Svētku brīvdienas sagaidīt šķiet teju neiespējami, tāpēc labākais, ko Ziemassvētku sezonā darīt, ir svētkus pagarināt. Tieši tāpēc gatavošanās svētkiem sākas tik laicīgi, lai pēc iespējas ilgāk uzglabātu šo maģisko sajūtu un paspētu sagādāt Ziemassvētku dāvanas . Svētkos gribās apsveikt visus tuviniekus, draugus un mīļos cilvēkus, taču svarīgi neaizmirst arī citus cilvēkus – kolēģus un darbiniekus. Šie cilvēki ir tev līdzi katru darba dienu un jūs visi strādājat viena mērķa labā. Ja tie ir tavi darbinieki, kurus esi uzņēmis savā uzņēmumā, tad apsveikums svētkos ir vēl jo vairāk vietā. Darbinieki palīdz tavam uzņēmumam augt un par darbā ieguldītajām pūlēm ir pelnījuši kādu papildu jauku domu, labu vārdu vai nelielu apsveikumu. Ko dāvināt saviem darbiniekiem? Ir skaidrs, ka darbinieki ir jāapsveic un jāpasaka paldies par gada garumā ieguldīto darbu. Taču, labu gribot, reizēm gadās attapties pie garlaicīgā

Kāda ir laba dāvana mammai Māmiņdienā?

Tuvojas Mātes diena. Es priecājos par katru, kam attiecības ar mammu ir tuvas un balstītas uz patiesu sirsnību. Taču reizēm gadās, ka patiesa vēlēšanās apsveikt mammu rodas nedaudz vēlāk dzīvē. Ja agrāk tā nav bijusi aktualitāte, tad šobrīd rodas jautājums – ko tad vislabāk dāvināt?  No vienas puses mamma ir tas cilvēks, ko mēs pazīstam vislabāk. Bet, kad jāmeklē dāvana mammai, nereti tas šķiet kā lielākais rēbuss. Šajā rakstā iezīmēsim dažas idejas, kādā virzienā domāt par dāvanu mammai. Nodoms Laba dāvana katrai mammai būs cita. Tāpēc būtu jauki, ja apsveicējs, dāvanu gatavojot, pievērstu uzmanību tieši mammas interesēm, vērtībām, uzskatiem un ikdienas ritmam. Tas ir svarīgi, jo bieži vien vērtības sveicēja un dāvanas saņēmēja uzskatos vai raksturos atšķiras! Taču dāvana, kuras sagatavošanā ieguldīts izpētes darbs un personalizēšana, būs vērtīga jau dēļ ieguldītās uzmanības un laika. Noteikt to, kas ir svarīgi Viens no lieliskiem veidiem, kā noteik

Ko uzdāvināt skolotājai izlaidumā?

  Prāto kāda būtu laba dāvana skolotājai izlaidumā? Gribas patiesi iepriecināt un pārsteigt tā, lai skolotājai šī  dāvana patiešām paliktu atmiņa uz ilgu laiku? Tad nepieciešams domāt mazliet plašāk par kādu telpaugu vai  labu grāmatu, kas ir kļuvušas par diezgan klasiskam lietām, ko skolotājas saņem izlaidumos. Dāvanu karte  kādam piedzīvojumam vai relaksācijai būs tieši laikā un atšķirsies no ierastā. Oriģinālu dāvanu idejas skolotājai izlaidumā Relaksācijai un skaistumam Dāvanu karte SPA būs tieši laikā skolotājai pēc garā mācību gada un saspringtā eksāmenu laika. Vērts padomāt  par procedūrām, kas mazina spriedzi, satraukumu un palīdz atbrīvoties no uzkrātā stresa. Uzdāvini mieru un  labsajūtu ar SPA rituālu, kas ietver, piemēram, nomierinošu ķermeņa masāžu, šokolādes rituālu vai masāžu ar  karstajiem vulkāniskajiem akmeņiem, kas kombinēta ar aromterapiju, ādas procedūras un zālīšu uzlējuma  baudīšanu. Kurai sievietei gan nepatīk saposties? Varb

Vasarīga dāvana draudzenei dzimšanas dienā

Vasara ir labākais laiks, kad svinēt savu dzimšanas dienu. Ir tik daudzi veidi, kā to atzīmēt un tas noteikti ir jādara dabā. Vasarā dzimušajiem ir paveicies ar siltu un saulainu laiku, tāpēc to nevar neizmantot. Svinības iespējams pārvērst par kopīgu mini ceļojumu vai izbraukumu ar draugiem un ģimeni, vai arī sarīkot pamatīgu ballīti pie jūras ar teltīm. Lai arī baseinu ballītes Latvijā ir mazāk aktuālas, arī tā ir lieliska dzimšanas dienas svinību ideja. Ja laiks lutina ar sauli un iespējams dienu pavadīt pie ūdens vai citviet dabā – svētki ir izdevušies. Protams, arī rudenī, ziemā un pavasarī dzimušajiem ir plašas iespējas kā nosvinēt savus svētkus. Taču, ja ir draugi, kuriem dzimšanas diena ir vasarā, tad tie ir papildus svētki arī tev pašam. Taču, pirms doties uz ballīti, ir jāatrod piemērota dzimšanas dienas dāvana. Un kas var būt labāka dāvana par vasarīgu izbraukumu vai modernu aksesuāru? Šajā rakstā aprakstītas 10 dažādas vasarīgu dāvanu idejas draudzenei, kas not

Ilgtspējīga ūdens pudele – dāvana veselībai

Meklējot dāvanu kādam, kam gribās uzdāvināt ko ar veselību saistītu, jādomā par veselības pamatiem. Ūdens ir lieta bez kā neviens nevar iztikt. Un dienas noteiktais ūdens limits ir aptuveni divi litri, tomēr ne vienmēr spējam šo daudzumu pietiekami efektīvi uzņemt. Tad palīgā nāk ūdens pudele, ko vienmēr ņemt līdzi visur. Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana, kas motivētu dāvanas saņēmēju vairāk dzert ūdeni, rūpēties par dabu un vidi sev apkārt. Šajā rakstā uzzini par to, kāpēc vairākkārt lietojamā ūdens pudele ir lieliska dāvana draugiem un tuviniekiem svētkos. Uzzini par daudzajiem ūdens pudeļu veidiem un kā izvēlēties labāko dāvanu.  Ūdens pudeles kategorijas Ilgtspējīgas ūdens pudeles mūsdienās ir piemērotas jebkurai dzīves situācijai. Tās ir dažādās formās un veidotas no dažādiem materiāliem. Lai katrs spētu atrast sev tīkamu pudeli, kas priecēs gan ar dizainu, gan ar efektivitāti. Zemāk esam uzskaitījuši interneta veikala Ūdens pudele populārākās pudeļ

5 iemesli kāpēc Nela Gems rotas ir lieliska dāvana sievietei

Rotaslietas ir aksesuārs, kas patīk jebkurai sievietei. Rotas spēj pilnībā pārvērst koptēlu un skaisti papildināt apģērbu komplektu. Turklāt rotas mūsdienās ir tik dažādas, ka tās iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei. Veikalos atrodamas gan mirdzošas, spīdīgas un košas, gan arī maigākas un ne tik uzkrītošas rotas. Tā ir lieliska dāvana sievietei jebkuros svētkos. Nela Gems rotaslietas ir iekarojušas tūkstošiem atbalstītāju sirdis ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ. 1. Skaistas un mirdzošas rotas Nela Gems rotaslietas no citām rotām atšķiras ar to eleganci un acīmredzamo skaistumu. Lai arī šī zīmola rotaslietas iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tās tomēr ir zināmas kā mirdzošas un iespaidīgas rotas. Tās noteikti izstaro pārliecību un to valkātajai liek justies par sevi pārliecinātai. Gatavojoties kādam pasākumam vai dzimšanas dienas ballītei, ar Nela Gems rotām iespējams skaisti sapucēties ar saskaņotu ro

Less waste dāvanas

Pasaulē aizvien vairāk tiek aktualizēts jautājums par piesārņojumu. Svētkos mēs patērējam vēl vairāk nekā parasti, tāpēc ir vērts padomāt par iespējām, kā sveikt savus mīļos dabai draudzīgos veidos. Iedomājies dāvanu, kura ir: vienkārša (tev nebūs jāizgudro divritenis no jauna) paštaisīta (ar pievienoto vērtību) ekonomiska (tavā makā pēc tam nesvilpos vējš) praktiska (ļoti iespējams, tavi mīļie izmantos dāvanas jau tajā pašā vakarā un sniegs iepriecinošas atsauksmes!) dabai draudzīga (mazāk atkritumu šai pasaulē) veselīga (UN garšīga). Apkopojām pāris idejas less waste dāvanām, ar kurām spēsi iepriecināt savus mīļos gan svētkos, gan ikdienā. Ķermeņa skrubis Tavs iemīļotais dzēriens pēc krūzītes iztukšošanas var piedzīvot vēl vienu dzīvi – kā brīnišķīgs, aromātisks ķermeņa skrubis. Kafijas biezumi attīra ādu no atmirušajām šūnām, tonizē un sniedz tai patīkamu, uzmundrinošu sajūtu. Biezumiem var pievienot dažādas citas sastāvdaļas no virtuves plauktiem. Pie

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Nav nekā sirsnīgāka par to patīkamo satraukumu, kas parādās bērna sejā, kad jau tūlīt tūlīt tiks atvērta ilgi gaidītā un lolotā Ziemassvētku dāvaniņa. Kad bērni piecēlušies agri pašā Ziemassvētku rīta, jo sagaidīt vairs nav iespējams un jālūko, ko Ziemassvētku vecītis šogad ir atnesis. Lai arī reizēm ir pagrūti izvēlēties bērnam labāko dāvanu plašās izvēles un milzu piedāvājumu dēļ, taču esam apkopojuši dažas lieliskas idejas.  Ja tavi mazie dāvanu saņēmēji vēl nav uzrakstījuši vēstuli Ziemassvētku vecītim ar savām dāvanu vēlmēm vai arī vēlies jau laikus sagatavoties svētkiem, laiks atrast piemērotu dāvanu. Šajā sarakstā atradīsi lieliskas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas bērniem – gan pavisam maziem, gan arī tiem, kas jau drusku paaugušies. Aizraujoši kvesti bērniem Kvesti ir interesanta aktivitāte ārpus mājas, kas noteikti interesēs skolas vecuma bērniem. Kvests ir izlaušanās istabas spēle un tās mērķis ir stundas laikā tikt ārā no istabas. Katrs kvests ir temat