Skip to main content

Oriģinālas dāvanas vīrietim


Kad dāvanas izvēle sagādā grūtības, vislabākais veids kā atrast piemērotu dāvanu ir dažādi padomi un ieteikumi no citiem. Ja tiek meklēta dāvana vīrietim, visbiežāk dzirdētais ieteikums ir uzdāvināt ko praktisku. Taču katru gadu dāvinot praktiskas dāvanas, idejas ātri vien beigsies. 

Tāpēc piedāvājam šogad vīrieti patiesi palutināt un uzdāvināt oriģinālu dāvanu.

Iepriecini vīrieti ar dāvanu, kas liks sajusties novērtētam! Turklāt, kad vēl, ja ne Ziemassvētkos, palutināt vīrieti ar īpašu dāvanu? Vai vīrietis gribētu sajusties kā īstens karalis? Tāds tomēr ir ekskluzīvas dāvanas mērķis. Izlasi FromMe.lv rakstu Latvijas pilis un muižas un noskaidro, kā vīrietim uzdāvināt karalisku atpūtu.

Dāvanas, kas sniedz patīkamas izjūtas


Ar mūsdienu dāvanu piedāvājumu, šķiet, iespējams uzdāvināt jebko. Veikalu plaukti vai lūst no dažādu preču, gadžetu un skaistumlietu pārpilnības. Taču gadījumā, ja neesi īsti pārliecināts par dāvanas izvēli, kāpēc gan neuzdāvināt sajūtas? Protams, ka pozitīvas sajūtas. Ikviens būtu priecīgs par iespēju iegūt dāvanā sen kārotu adrenalīna devu vai tieši otrādāk – mierpilnu atpūtu. Pielāgojot emocijas dāvanas saņēmējam, vērts uzdāvināt piedzīvojumu un kaut ko tādu, kas paliks atmiņā.

SPA atpūta viesnīcā

Atpūta Jonathan SPA ir lieliski piemērota dāvana kādam, kas vēlas relaksēties un labi pavadīt laiku mierā. Tā ir moderni un ērti iekārtota viesnīca skaistā un gleznainā vietā – Cēsīs. Numuriņu balkoni paver skatu uz ezeru un apkārt esošā daba rada pilnīga miera sajūtu. Papildu relaksāciju iespējams iegūt apmeklējot kādu no SPA procedūrām, kosmetologa pakalpojumiem vai izbaudot turku un somu pirtis. 

Aizraujošs lidojums

Lidojums ar paraplānu ir dāvanas ideja, kas būs piemērotāka ekstrēmu sajūtu baudītājam. Lidojums ar paraplānu tandēmā ilgst aptuveni 20 minūtes un to iespējams izmēģināt pēc dāvanas saņēmēja vēlmēm. Tas nozīmē, ka lidojumu var izbaudīt mierpilni vai arī ekstrēmāk – ar akrobātiskiem trikiem. Tādā gadījumā gan lidojums būs nedaudz īsāks, taču sniegs neaizmirstamas un asas izjūtas, kas vēl ilgi paliks atmiņā. Šī ir lieliska dāvana īstam dzīves baudītājam.

Vakariņas greznā restorānā

Mīlestība iet caur vēderu un tā visbiežāk ir tieši vīriešiem. Labi paēst nozīmē arī labi pavadīt laiku kopā. It īpaši, ja tas ir neikdienišķā restorānā – kādā izsmalcinātā restorānā, jaunā pilsētā pat varbūt. Tas var pārvērsties par lielisku svētku svinēšanas mirkli.

Romantiska atpūta divatā

Ja vīrietis labprāt dāvanā saņemtu kopīga laika pavadīšanu ar savu mīļoto, tad jauku dāvanas ideju smelies FromMe.lv rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu

Ekskluzīva dāvana vīrietim


Lai arī mūsu katra pašapziņa un labsajūta nāk no iekšas, ir daudz ārēji faktori, kā to uzlabot. Reizēm labāk sajusties palīdz jauns apģērbs vai kāds spilgts aksesuārs. Šādas lietas palīdz justies labāk pašam par sevi un arī iepriecina. Kāpēc gan neuzdāvināt kādam citam labsajūtu pašam par sevi, ja tas ir iespējams? 

Smaržas

Kvalitatīvas smaržas ir viena no tām dāvanām, ko var dāvināt vīrietim, kura gaumi pārzini. Tā tomēr ir diezgan individuāla dāvana, taču runa iet par ekskluzīvām un īpašām smaržām. Iespējams, vīrietis jau kādu laiku piemin konkrētas smaržas, ko vienkārši nav paspējis vēl iegādāties vai arī tās ir par dārgu. 

Dāvanu karte tetovējumam

Tetovējums ir vēl viena dāvana, kas kalpos par fantastisku tēla papildinājumu. Vīrietim, kuram patīk tetovējumi, šī būs noderīga dāvana. Tetovējumu dāvanu karte salonā Tattoo Imanta ir viena no labākajām vietām Rīgā. Tajā strādā zinoši un pieredzējuši profesionāļi savā jomā. Tetovējumi ir mākslas veids, kas palīdz justies pašpārliecinātākam un drošākam. Rotājot savu ķermeni, daudzi sajūtas patiesi lieliski. Ja vīrietis būtu priecīgs par iespēju iegūt jaunu tetovējumu, piemērota un ekskluzīva dāvana ir noteikta.

Noderīga elektrotehnika


Runājot par praktiskām dāvanām, bieži nāk prātā kas garlaicīgs un paredzams. Taču noderīgām dāvanām nav tādām jābūt. Bieži vien tieši vīrieši mēdz aizrauties ar jaunākajām tehnoloģijām – skaņas ierīcēm, jaunākajiem telefoniem, dažādām sporta viedierīcēm utt. Šīs ir lieliskas dāvanu idejas, kas iepriecinās vīrieti un liks viņam sajusties lutinātam.  

Ziemassvētki ir izcili piemērots pārsteigumu laiks, lai saņemtu vēlamo!

Go Pro kamera

GoPro kamera ir lielisks piedzīvojumu biedrs, ko ņemt līdzi sportojot. Šī kamera ir piemērota filmēšanai kustībā, kas nozīmē, ka tā spēj noķert mirkļus dažādās sporta spēlēs, skriešanā un velo braukšanā, slēpošanā utt. Aktīvam vīrietim šī ir fantastiska dāvanas ideja, kas ļaus atskatīties uz saviem piedzīvojumiem un pacels videogrāfijas līmeni daudz augstāk. 

Jauns televizors

Televizori ir lieli pirkumi, kuriem parasti ir jāiekrāj pamatīga naudas summa. Lai arī ne visi vairs arī skatās TV, tomēr tā ir ierīce, kas vēl joprojām ir mūsu katra mājā. Katrs vīrietis novērtē kvalitatīvu televizoru caur kuru skatīties filmas, sporta spēles vai pašam spēlēt kādu spēļu konsoles spēli.

Dāvanu karte hobijam

Ja vīrietim ir kāds iemīļots hobijs, tad lieliska dāvana ir saistīta ar to. Bieži vien hobiji izvēršas par dārgu vaļasprieku – dažādu priekšmetu kolekcionēšana, moto sports vai medības. Šiem un citiem hobijiem noderētu dāvana, kas spētu hobiju attīstīt. Noderīgu dāvanu saistībā ar vīrieša hobiju meklē FromMe.lv kategorijā Dāvana hobijamLai izdodas patiesi iepriecināt savu vīrieti ar oriģinālu dāvanu!

Comments

Popular posts from this blog

Noderīga dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Dzimšanas diena ir svētki, ko parasti gaida ikviens. Dzimšanas dienai ir jābūt prieka piepildītai – tā ir diena, kad svinam savu dzīvi un novērtējam visu, ko esam sasnieguši. Turklāt labākā dzimšanas dienas daļa ir tā, ka visi tavi radinieki, ģimenes locekļi, draugi un mīļotie steidz tevi apsveikt un vēlēt visu labo. Dzimšanas dienas gaviļniekam šī diena noteikti ir viena no labākajām visa gada garumā. Tomēr paskatoties uz situāciju no otras puses un aizdomājoties par jubilāra tuviniekiem un draugiem – iespējams gatavošanās šai dienai ir satraucoša. Galvenā vēlme un dienas mērķis ir likt jubilāram sajusties laimīgam un mīlētam. Pieņemts, ka šīs emocijas dzimšanas dienas svinībās izrādām ar dāvanu dāvināšanu. Lai arī dāvanu dāvināšana ir skaists un personisks notikums, īstās dāvanas izvēle mēdz būt diezgan sarežģīta. Neieslīgsim stereotipos, taču jāatzīst, ka vīrietim atrast dāvanu ir nedaudz grūtāk nekā sievietei. Tieši tapēc dāvana vīrietim ir meklētākais topiks interne

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad gaisā virmo prieks un pateicība. Svētku brīvdienas sagaidīt šķiet teju neiespējami, tāpēc labākais, ko Ziemassvētku sezonā darīt, ir svētkus pagarināt. Tieši tāpēc gatavošanās svētkiem sākas tik laicīgi, lai pēc iespējas ilgāk uzglabātu šo maģisko sajūtu un paspētu sagādāt Ziemassvētku dāvanas . Svētkos gribās apsveikt visus tuviniekus, draugus un mīļos cilvēkus, taču svarīgi neaizmirst arī citus cilvēkus – kolēģus un darbiniekus. Šie cilvēki ir tev līdzi katru darba dienu un jūs visi strādājat viena mērķa labā. Ja tie ir tavi darbinieki, kurus esi uzņēmis savā uzņēmumā, tad apsveikums svētkos ir vēl jo vairāk vietā. Darbinieki palīdz tavam uzņēmumam augt un par darbā ieguldītajām pūlēm ir pelnījuši kādu papildu jauku domu, labu vārdu vai nelielu apsveikumu. Ko dāvināt saviem darbiniekiem? Ir skaidrs, ka darbinieki ir jāapsveic un jāpasaka paldies par gada garumā ieguldīto darbu. Taču, labu gribot, reizēm gadās attapties pie garlaicīgā

Ko uzdāvināt skolotājai izlaidumā?

  Prāto kāda būtu laba dāvana skolotājai izlaidumā? Gribas patiesi iepriecināt un pārsteigt tā, lai skolotājai šī  dāvana patiešām paliktu atmiņa uz ilgu laiku? Tad nepieciešams domāt mazliet plašāk par kādu telpaugu vai  labu grāmatu, kas ir kļuvušas par diezgan klasiskam lietām, ko skolotājas saņem izlaidumos. Dāvanu karte  kādam piedzīvojumam vai relaksācijai būs tieši laikā un atšķirsies no ierastā. Oriģinālu dāvanu idejas skolotājai izlaidumā Relaksācijai un skaistumam Dāvanu karte SPA būs tieši laikā skolotājai pēc garā mācību gada un saspringtā eksāmenu laika. Vērts padomāt  par procedūrām, kas mazina spriedzi, satraukumu un palīdz atbrīvoties no uzkrātā stresa. Uzdāvini mieru un  labsajūtu ar SPA rituālu, kas ietver, piemēram, nomierinošu ķermeņa masāžu, šokolādes rituālu vai masāžu ar  karstajiem vulkāniskajiem akmeņiem, kas kombinēta ar aromterapiju, ādas procedūras un zālīšu uzlējuma  baudīšanu. Kurai sievietei gan nepatīk saposties? Varb

5 iemesli kāpēc Nela Gems rotas ir lieliska dāvana sievietei

Rotaslietas ir aksesuārs, kas patīk jebkurai sievietei. Rotas spēj pilnībā pārvērst koptēlu un skaisti papildināt apģērbu komplektu. Turklāt rotas mūsdienās ir tik dažādas, ka tās iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei. Veikalos atrodamas gan mirdzošas, spīdīgas un košas, gan arī maigākas un ne tik uzkrītošas rotas. Tā ir lieliska dāvana sievietei jebkuros svētkos. Nela Gems rotaslietas ir iekarojušas tūkstošiem atbalstītāju sirdis ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ. 1. Skaistas un mirdzošas rotas Nela Gems rotaslietas no citām rotām atšķiras ar to eleganci un acīmredzamo skaistumu. Lai arī šī zīmola rotaslietas iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tās tomēr ir zināmas kā mirdzošas un iespaidīgas rotas. Tās noteikti izstaro pārliecību un to valkātajai liek justies par sevi pārliecinātai. Gatavojoties kādam pasākumam vai dzimšanas dienas ballītei, ar Nela Gems rotām iespējams skaisti sapucēties ar saskaņotu ro

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Nav nekā sirsnīgāka par to patīkamo satraukumu, kas parādās bērna sejā, kad jau tūlīt tūlīt tiks atvērta ilgi gaidītā un lolotā Ziemassvētku dāvaniņa. Kad bērni piecēlušies agri pašā Ziemassvētku rīta, jo sagaidīt vairs nav iespējams un jālūko, ko Ziemassvētku vecītis šogad ir atnesis. Lai arī reizēm ir pagrūti izvēlēties bērnam labāko dāvanu plašās izvēles un milzu piedāvājumu dēļ, taču esam apkopojuši dažas lieliskas idejas.  Ja tavi mazie dāvanu saņēmēji vēl nav uzrakstījuši vēstuli Ziemassvētku vecītim ar savām dāvanu vēlmēm vai arī vēlies jau laikus sagatavoties svētkiem, laiks atrast piemērotu dāvanu. Šajā sarakstā atradīsi lieliskas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas bērniem – gan pavisam maziem, gan arī tiem, kas jau drusku paaugušies. Aizraujoši kvesti bērniem Kvesti ir interesanta aktivitāte ārpus mājas, kas noteikti interesēs skolas vecuma bērniem. Kvests ir izlaušanās istabas spēle un tās mērķis ir stundas laikā tikt ārā no istabas. Katrs kvests ir temat

Less waste dāvanas

Pasaulē aizvien vairāk tiek aktualizēts jautājums par piesārņojumu. Svētkos mēs patērējam vēl vairāk nekā parasti, tāpēc ir vērts padomāt par iespējām, kā sveikt savus mīļos dabai draudzīgos veidos. Iedomājies dāvanu, kura ir: vienkārša (tev nebūs jāizgudro divritenis no jauna) paštaisīta (ar pievienoto vērtību) ekonomiska (tavā makā pēc tam nesvilpos vējš) praktiska (ļoti iespējams, tavi mīļie izmantos dāvanas jau tajā pašā vakarā un sniegs iepriecinošas atsauksmes!) dabai draudzīga (mazāk atkritumu šai pasaulē) veselīga (UN garšīga). Apkopojām pāris idejas less waste dāvanām, ar kurām spēsi iepriecināt savus mīļos gan svētkos, gan ikdienā. Ķermeņa skrubis Tavs iemīļotais dzēriens pēc krūzītes iztukšošanas var piedzīvot vēl vienu dzīvi – kā brīnišķīgs, aromātisks ķermeņa skrubis. Kafijas biezumi attīra ādu no atmirušajām šūnām, tonizē un sniedz tai patīkamu, uzmundrinošu sajūtu. Biezumiem var pievienot dažādas citas sastāvdaļas no virtuves plauktiem. Pie

Kāda ir laba dāvana mammai Māmiņdienā?

Tuvojas Mātes diena. Es priecājos par katru, kam attiecības ar mammu ir tuvas un balstītas uz patiesu sirsnību. Taču reizēm gadās, ka patiesa vēlēšanās apsveikt mammu rodas nedaudz vēlāk dzīvē. Ja agrāk tā nav bijusi aktualitāte, tad šobrīd rodas jautājums – ko tad vislabāk dāvināt?  No vienas puses mamma ir tas cilvēks, ko mēs pazīstam vislabāk. Bet, kad jāmeklē dāvana mammai, nereti tas šķiet kā lielākais rēbuss. Šajā rakstā iezīmēsim dažas idejas, kādā virzienā domāt par dāvanu mammai. Nodoms Laba dāvana katrai mammai būs cita. Tāpēc būtu jauki, ja apsveicējs, dāvanu gatavojot, pievērstu uzmanību tieši mammas interesēm, vērtībām, uzskatiem un ikdienas ritmam. Tas ir svarīgi, jo bieži vien vērtības sveicēja un dāvanas saņēmēja uzskatos vai raksturos atšķiras! Taču dāvana, kuras sagatavošanā ieguldīts izpētes darbs un personalizēšana, būs vērtīga jau dēļ ieguldītās uzmanības un laika. Noteikt to, kas ir svarīgi Viens no lieliskiem veidiem, kā noteik

Burciņa ar uzdevumiem

Vai tev ir kāds draugs, kuram bieži nav ko darīt? Šī dāvana ir ļoti superīga tādam draugam, kas garlaikojas. Velti laiku, lai sarakstītu savas mīļākās aktivitātes ko darīt. Un tā būs lieliska dāvana draugam kam ir problēma izdomāt kā sevi izklaidēt. Katru reizi kad viņš nezin kā lietderīgi izmantot savu laiku. Viņu sagaida tava burciņa ar uzdevumiem. Kā arī šī dāvana atgādinās viņam par tevi. Un to, ka tu veltīji laiku lai sagatavotu viņam šo dāvanu.  Kā arī tev nav sevi jāierobežo, esi radošs. Uz lapiņām nav jābūt tikai izaicinājumiem. Tie var būt iedrošinājumi katrai dienai. Lietas kas tev patīk tavā draugā, vai kādi joki katrai dienai. Kas nepieciešams Lai šo izveidotu tev nav daudz jādomā par resursiem. Iespējams tev viss jau ir pieejams mājās. Tev vajadzēs: Burciņu Papīra lapas Rakstāmos Šķēres  Soli pa solim Paņem papīra lapas un izgriez jeb kādu formu kādu vēlies. Uz katras izgrieztās lapiņas saraksti uzdevumu, novēlējumu, jokus. To ko tu

Ilgtspējīga ūdens pudele – dāvana veselībai

Meklējot dāvanu kādam, kam gribās uzdāvināt ko ar veselību saistītu, jādomā par veselības pamatiem. Ūdens ir lieta bez kā neviens nevar iztikt. Un dienas noteiktais ūdens limits ir aptuveni divi litri, tomēr ne vienmēr spējam šo daudzumu pietiekami efektīvi uzņemt. Tad palīgā nāk ūdens pudele, ko vienmēr ņemt līdzi visur. Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana, kas motivētu dāvanas saņēmēju vairāk dzert ūdeni, rūpēties par dabu un vidi sev apkārt. Šajā rakstā uzzini par to, kāpēc vairākkārt lietojamā ūdens pudele ir lieliska dāvana draugiem un tuviniekiem svētkos. Uzzini par daudzajiem ūdens pudeļu veidiem un kā izvēlēties labāko dāvanu.  Ūdens pudeles kategorijas Ilgtspējīgas ūdens pudeles mūsdienās ir piemērotas jebkurai dzīves situācijai. Tās ir dažādās formās un veidotas no dažādiem materiāliem. Lai katrs spētu atrast sev tīkamu pudeli, kas priecēs gan ar dizainu, gan ar efektivitāti. Zemāk esam uzskaitījuši interneta veikala Ūdens pudele populārākās pudeļ