Skip to main content

Dāvanu kartes bērniem


Dāvanu kartes vienmēr ir ļoti praktiska un noderīga dāvana jebkuras, jo, pat ja jau tiek izvēlēts kādai nodarbei tiek uzdāvināta dāvana, pašam saņēmējam vel aizvien ir iespēja izvēlēties, ko tieši viņš vēlas saņemt. Bērniem svētki ir ļoti svarīgi, tāpēc vienmēr ir svarīgi arī viņu iepriecināt ar ko īpašu.

Šeit esam apkopojuši dažādas dāvanu karšu idejas, kuras varētu uzdāvināts savam bērnam svētkos. 

Ūdens pudele no udenspudele.lv

Ļoti reti skolās ir labas vietas, kur iespējams uzpildīt dzeramo ūdeni, tāpat arī, ja stundu laikā tomēr nomāc slāpes, ne vienmēr skolotājs atļauj aiziet un padzerties, lai nepalaistu garām kādu svarīgu tēmu.


Tieši tāpēc ļoti noderīga un ideāla dāvana būtu pašam sava ūdenspudele. Šādi bērns varēs gan no mājām ņemt ūdeni, gan arī uzpildīt ūdens pudeli turpat skolā, kuru varēs ņemt līdz un stundām un nodarbībām. Protams arī to varētu izmantot kā pudeli dažādiem citiem atspirdzinošiem dzērieniem. 


Galda spēles no Brain Games

Kas var būt labāka nodarbe bērniem, kā dažādas galda spēles. Šis ne tikai ļaus bērnam labi pavadīt laiku ar draugiem vai ģimeni, bet arī būs ideāla iespēja labi attīstīt savu veiklību, domāšanu un citas spējas, ko iemācīs dažādas erudīcijas spēles.


Dāvinot dāvanu karti, bērnam būs ideāla iespēja pašam izvēlēties sev interesējošu spēli, tādu, kuru pats sen ir kārojis. Protams, ja bērns ir vēl maziņš un viņu neinteresē galda spēles, šeit ir arī iespēja iegādāties rotaļlietas, arī pašām mazākajām atvasēm. 


TRUDE apģērbu veikals

Nekas nevar būt labāks un ērtāks, un mīļāk kā pašmāju darināts apģērbs, kurš ir piepildīts ar mīlestību, centību un rūpēm. Šī tik tiešām būtu ļoti mīļa un gādīga dāvana savam mazajam. 


Trude piedāvā dažādus pašmāju apģērbus gan lieliem, gan maziem. Sākot ar kleitām un krekliem, beidzot ar dažāda veida aksesuāriem, kas ideāli papildinās jūsu garderobi un izskatu. Šī dāvana lieliski patiktu kādam bērnam, kas vairāk aizraujas ar modi un apģērbu. 


Dāvanu karte zeķēm no Zee Socks


Zeķes ir forša un noderīga dāvana, ja tās tiek izvēlētas interesantas un jautras. Ar apģērbu bērniem ir līdzīgi – tas ir saistošs vienīgi tad, ja uz tā ir attēloti kādi bērna iecienītākie tēli un varoņi. Uzņēmums Zee Socks ir lieliska vieta, kur atrast tādas zeķes, ko ikdienas parastajos veikalos neatradīsi.


Piedāvājumā ir īpaša tematika ar kosmosu, ja tas bērnam patīk, tad šīs zeķes ir īstās. Varēs tikt pie savām zeķēm ar kosmonautu, raķeti un citplanētiešiem. Tāpat varēs tikt arī pie saldumu zeķēm kārumniekiem. To visu var iegādāties ar ZeeSocks gift card jeb dāvanu karti. Sniedz izvēli bērnam pašam!


Niršanas apmācības instruktora pavadībā

Tas jau ir pašsaprotami, ka visiem bērniem patīk ūdens. Vasarās pat reizēm tos ir grūti dabūt ārā no ūdenstilpnes, jo tik interesanti un jautri ir ar draugiem plunčāties un peldēties. Pat ja iemācīties peldēt ir salīdzinoši viegli, bērniem parasti arī patīk nirt un lēkāt ūdenī.


Kas var būt interesantāks un noderīgāks, kā niršanas apmācības daivinga klubā Jūras Vējš. Protams, ka to viņš darīs pieredzējuša instruktora pavadībā, kā arī varēs elpot zem ūdens ar akvalangu. Vēl protams liela priekšrocība šim ir tas, ka bērns daudz ko noderīgu iemācīsies par niršanu, tāpēc pats varēsiet justies drošāk, kas bērns vasarā plunčāsies pa kādu ezeru. 


Bagijs atpūtas parkā Leiputrija


Daudziem bērniem parasti interesē dažāda veida braucam rīki, vienmēr pašam gribas pieskarties, iesēsties iekšā un pakustināt stūri. Un jo interesantāks braucam rīks, jo daudz labāk. Ļoti interesantu un drošu braucam rīku piedāvā atpūtas parks Leiputrija.


Atpūtas parks Leiputrija piedāvā izbraucienu ar bagiju. Bagijs ir ļoti droša rotaļlieta bērniem, jo tas ir gan aprīkots ar drošības jostām un metāla rāmi, protams, ka tas attīsta pavisam mazu ātrumu. Tāpēc vecāki droši varēs ļaut bērniem uzlādēties ar pozitīvu prieka devu, braukājoties pa pļavu. 


Brauciens ar kvadraciklu

Ja jūsu atvase jau ir sasniegusi vismaz septiņu gadu vecumu, tad jau varētu piedāvāt dāvanu karti, izbraucienam ar kvadriciklu. Jau šeit attīstās mazliet lielāks ātrums, protams, ka vecākiem nav vajadzības satraukties, jo bērns būs aprīkots ar visu iespējamos drošības ekipējumu.


Šī būs ideāla iespēja ļaut bērnam iemācīties ko jaunu un interesantu. Kā arī braukšana ar kvadriciklu varēs kļūt par viņa hobiju, kad bērns pieaugs. Jo pirmā pieredze un iemaņas jau tiks iegūtas. Brauciens arī norisinātos drošā un pārbaudītā trasē, kā arī bez instruktāžas neiztiktu. 


Lāzertaga spēle ar draugiem

Domāju ka šī dāvana noteikti patiks gan jauniem, gan maziem. Poligon piedāvā neaizmirstamu un aizraujošu spēli bērniem, kur var pavadīt laiku ar saviem draugiem izvēloties dažādus scenārijus, pēc kuriem notiek šī spēlē.


Un protams, ka garantējam, ka lāzertags ir pilnīgi drošs pasākums, jo ieročos ir ievietots infrasarkanais stars, kas nenodara pilnīgi nekādu kaitējumu. Šī spēle ir saistīta ar armijas elementiem, tāpēc noteikti kāds armijas entuziasts būt īpaši priecīgs, kā arī jebkurš cits, kuram būs iespēja pavadīt neaizmirstamu laiku šādā aktivitātē. 


Izjāde ar zirgu

Tik pat ļoti kā braucamrīki, bērniem arī patīk dzīvnieki. Iesaka bērnam uzdāvināt izjādi ar zirgiem, kur paša mierīgākā zirga mugurā un instruktora pavadībā, bērnam būs iespēja labi un aizraujoši atpūsties ar cēlo rumaku. 


Iespējams pat šī interesantā nodarbe vēlāk varēs kļūt par bērna hobiju un aizraušanos. Vienmēr kontakts ar dzīvnieku bērnā var radīt prieku un arī iemācīt dažādas pozitīvas lietas komunikācijā ar cietiem cilvēkiem.


Dāvanu karte atpūtas parkā Rāmkalni

Atpūtas parks Rāmkalni piedāvā ideālu iespēju visai ģimenei izbaudīt laiku kopā dažādās aktivitātēs. Šeit būs iespējams traukties pa rodeļu trasēm, lidot lidojošā krēslā, lēkāt ar gumijām un vēl daudzas citas lietas būs iespējams darīt, protam, ka ziemā arī darbojas slēpošanas trase. 


Kā arī labi pavadīts laiks nebūtu nekas, bez labām un gardām vakariņām. Tieši tāpēc, pēc trakās atpūtas kopā ar ģimeni, būs iespēja nobaudīt vakariņas parka restorānā. Šāda kopā būšanas dāvana tik tiešām varētu būt laba lieta un ģimeni saliedējoša. 


Sporta preču veikala dāvanu karte

Jebkurš bērns kāro sev jaunu velosipēdu, skrituļdēli vai skrituļslidas, lai vasarā varētu kopā doties izbraucienos ar draugiem. Veikals XSports piedāvā plašu klāstu ar kvalitatīvu zīmolu sporta preču inventāru.


Šeit ir pieejams viss jebkurai sezonai, sākot ar velosipēdiem un beidzot ar slēpēm. Ir arī pieejams dažāda veida aizsarg ekipējums, lai varētu būt drošs, ka jūsu bērns izbraucienos ar draugiem jūtas drošs un pasargāts no visa.


Viss labākais dāvinot dāvanu karti ir tas, ka bērnam pašam būs iespēja izvēlēties, ko tieši viņš vēlēs darīt. Šādā veidā viņam būs iespēja iegūt viss pozitīvākas emocijas un atmiņas. Tas ir pats galvenais.


Aicinām iepazīties ar vēl dažiem mūsu rakstiem, kā piemēram dāvanas spēlmaņiem – gan lieliem, gan maziem. 


Vēl citas lieliskas dāvanu kartes atradīsi blogā Dāvanu kartes.


Comments

Popular posts from this blog

Noderīga dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Dzimšanas diena ir svētki, ko gaida ikviens. Dzimšanas dienai ir jābūt prieka piepildītai – tā ir diena, kad svinam savu dzīvi un novērtējam visu, ko esam sasnieguši.  Dzimšanas dienas gaviļniekam šī diena noteikti ir viena no labākajām visa gada garumā. Tomēr jubilāra tuviniekiem un draugiem – iespējams gatavošanās šai dienai ir satraucoša. Lai arī dāvanu dāvināšana ir skaists un personisks notikums, īstās dāvanas izvēle mēdz būt diezgan sarežģīta. Esam izveidojuši pāris dāvanu idejas vīrietim, kas noteikti tiks novērtētas un iepriecinās gaviļnieku svētkos. 1. 4Speed - moto veikala dāvanu karte Pirmais nosacījums, kas jāņem vērā meklējot dāvanu vīrietim, ir viņa iemīļotais hobijs. Ja viņš labprāt nodarbojas ar kādu sporta veidu, atpūtas baudīšanu makšķerējot vai, piemēram, pat piedaloties kādās sacensībās – dāvana ir skaidra.  Ja tu uzdāvināsi viņam kaut ko, kas spētu attīstīt viņa hobija prasmes, papildināt vai nomainīt uz jaunāku ekipējumu, viņš būs sajūsmā. 

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad gaisā virmo prieks un pateicība. Svētku brīvdienas sagaidīt šķiet teju neiespējami, tāpēc labākais, ko Ziemassvētku sezonā darīt, ir svētkus pagarināt. Tieši tāpēc gatavošanās svētkiem sākas tik laicīgi, lai pēc iespējas ilgāk uzglabātu šo maģisko sajūtu un paspētu sagādāt Ziemassvētku dāvanas . Svētkos gribās apsveikt visus tuviniekus, draugus un mīļos cilvēkus, taču svarīgi neaizmirst arī citus cilvēkus – kolēģus un darbiniekus. Šie cilvēki ir tev līdzi katru darba dienu un jūs visi strādājat viena mērķa labā. Ja tie ir tavi darbinieki, kurus esi uzņēmis savā uzņēmumā, tad apsveikums svētkos ir vēl jo vairāk vietā. Darbinieki palīdz tavam uzņēmumam augt un par darbā ieguldītajām pūlēm ir pelnījuši kādu papildu jauku domu, labu vārdu vai nelielu apsveikumu. Ko dāvināt saviem darbiniekiem? Ir skaidrs, ka darbinieki ir jāapsveic un jāpasaka paldies par gada garumā ieguldīto darbu. Taču, labu gribot, reizēm gadās attapties pie garlaicīgā

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Kad dāvanas izvēle sagādā grūtības, vislabākais veids kā atrast piemērotu dāvanu ir dažādi padomi un ieteikumi no citiem. Ja tiek meklēta dāvana vīrietim, visbiežāk dzirdētais ieteikums ir uzdāvināt ko praktisku. Taču katru gadu dāvinot praktiskas dāvanas, idejas ātri vien beigsies.  Tāpēc piedāvājam šogad vīrieti patiesi palutināt un uzdāvināt oriģinālu dāvanu. Šajā rakstā esam apkopojuši dažādas noderīgas dāvanu idejas. Konkrētas dāvanu idejas atradīsi FromMe dāvanu karšu centra sadaļā Dāvanas vīrietim . Dāvanas, kas sniedz atpūtu Ar mūsdienu dāvanu piedāvājumu iespējams uzdāvināt gandrīz jebko. Veikalu plaukti vai lūst no dažādu preču, gadžetu un skaistumlietu pārpilnības. Taču gadījumā, ja neesi īsti pārliecināts par dāvanas izvēli, izvēlies pozitīvas sajūtas.  Šajā sadaļā dāvanu idejas, kas vīrietim sniegs patīkamu atpūtu – gan mierīgu, gan aktīvu. Relaksējoša SPA atpūta viesnīcā Atpūta centrā Jonathan SPA ir lieliski piemērota dāvana kādam, kas vēlas relaksēties u

Ko uzdāvināt skolotājai izlaidumā?

  Prāto kāda būtu laba dāvana skolotājai izlaidumā? Gribas patiesi iepriecināt un pārsteigt tā, lai skolotājai šī  dāvana patiešām paliktu atmiņa uz ilgu laiku? Tad nepieciešams domāt mazliet plašāk par kādu telpaugu vai  labu grāmatu, kas ir kļuvušas par diezgan klasiskam lietām, ko skolotājas saņem izlaidumos. Dāvanu karte  kādam piedzīvojumam vai relaksācijai būs tieši laikā un atšķirsies no ierastā. Oriģinālu dāvanu idejas skolotājai izlaidumā Relaksācijai un skaistumam Dāvanu karte SPA būs tieši laikā skolotājai pēc garā mācību gada un saspringtā eksāmenu laika. Vērts padomāt  par procedūrām, kas mazina spriedzi, satraukumu un palīdz atbrīvoties no uzkrātā stresa. Uzdāvini mieru un  labsajūtu ar SPA rituālu, kas ietver, piemēram, nomierinošu ķermeņa masāžu, šokolādes rituālu vai masāžu ar  karstajiem vulkāniskajiem akmeņiem, kas kombinēta ar aromterapiju, ādas procedūras un zālīšu uzlējuma  baudīšanu. Kurai sievietei gan nepatīk saposties? Varb

5 iemesli kāpēc Nela Gems rotas ir lieliska dāvana sievietei

Rotaslietas ir aksesuārs, kas patīk jebkurai sievietei. Rotas spēj pilnībā pārvērst koptēlu un skaisti papildināt apģērbu komplektu. Turklāt rotas mūsdienās ir tik dažādas, ka tās iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei. Veikalos atrodamas gan mirdzošas, spīdīgas un košas, gan arī maigākas un ne tik uzkrītošas rotas. Tā ir lieliska dāvana sievietei jebkuros svētkos. Nela Gems rotaslietas ir iekarojušas tūkstošiem atbalstītāju sirdis ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ. 1. Skaistas un mirdzošas rotas Nela Gems rotaslietas no citām rotām atšķiras ar to eleganci un acīmredzamo skaistumu. Lai arī šī zīmola rotaslietas iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tās tomēr ir zināmas kā mirdzošas un iespaidīgas rotas. Tās noteikti izstaro pārliecību un to valkātajai liek justies par sevi pārliecinātai. Gatavojoties kādam pasākumam vai dzimšanas dienas ballītei, ar Nela Gems rotām iespējams skaisti sapucēties ar saskaņotu ro

Dāvana darbiniekam dodoties pensijā

  Darbiniekiem aizejot no darba, ir labi uzdāvināt kādu dāvaniņu. Tā simbolizē pateicību par sadarbību, par paveikto darbu un ieguldītajām pūlēm. Savukārt, ja darbinieks dodas prom pensijā, tad tas ir vēl īpašāks notikums. Šī darba vieta ir bijusi noslēdzošā, tāpēc to ir vērts atcerēties ar prieku. Meklējot dāvanu darbiniekam, kas dodas pensijā, ir jāatrod kas īpašs. Šādai dāvanai vajadzētu būt lietišķai, taču arī jaukai un personīgai.  Šajā rakstā esam apkopojuši idejas par to, kas ir laba dāvana darbiniekam dodoties pensijā. Grāmatu komplekts Viena dāvanas ideja ir uzdāvināt grāmatas. Domājot par to, ka kolēģim jeb darbiniekam tagad būs daudz brīva laika nodoties saviem hobijiem, lasīšana varētu būt viens no tiem. Balstoties uz darbinieka vēlmēm un personību, izvēlieties vairākas grāmatas, ko apvienot vienā komplektā. Tās var būt gan interesantas, gan smieklīgas grāmatas. Jebkas, kas padarīs dzīvi priecīgāku un atgādinās par saviem bijušajiem kolēģiem un darba vietu ar smaidu. Ziedu

Kāda ir laba dāvana mammai Māmiņdienā?

Tuvojas Mātes diena. Es priecājos par katru, kam attiecības ar mammu ir tuvas un balstītas uz patiesu sirsnību. Taču reizēm gadās, ka patiesa vēlēšanās apsveikt mammu rodas nedaudz vēlāk dzīvē. Ja agrāk tā nav bijusi aktualitāte, tad šobrīd rodas jautājums – ko tad vislabāk dāvināt?  No vienas puses mamma ir tas cilvēks, ko mēs pazīstam vislabāk. Bet, kad jāmeklē dāvana mammai, nereti tas šķiet kā lielākais rēbuss. Šajā rakstā iezīmēsim dažas idejas, kādā virzienā domāt par dāvanu mammai. Nodoms Laba dāvana katrai mammai būs cita. Tāpēc būtu jauki, ja apsveicējs, dāvanu gatavojot, pievērstu uzmanību tieši mammas interesēm, vērtībām, uzskatiem un ikdienas ritmam. Tas ir svarīgi, jo bieži vien vērtības sveicēja un dāvanas saņēmēja uzskatos vai raksturos atšķiras! Taču dāvana, kuras sagatavošanā ieguldīts izpētes darbs un personalizēšana, būs vērtīga jau dēļ ieguldītās uzmanības un laika. Noteikt to, kas ir svarīgi Viens no lieliskiem veidiem, kā noteik

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Nav nekā sirsnīgāka par to patīkamo satraukumu, kas parādās bērna sejā, kad jau tūlīt tūlīt tiks atvērta ilgi gaidītā un lolotā Ziemassvētku dāvaniņa. Kad bērni piecēlušies agri pašā Ziemassvētku rīta, jo sagaidīt vairs nav iespējams un jālūko, ko Ziemassvētku vecītis šogad ir atnesis. Lai arī reizēm ir pagrūti izvēlēties bērnam labāko dāvanu plašās izvēles un milzu piedāvājumu dēļ, taču esam apkopojuši dažas lieliskas idejas.  Ja tavi mazie dāvanu saņēmēji vēl nav uzrakstījuši vēstuli Ziemassvētku vecītim ar savām dāvanu vēlmēm vai arī vēlies jau laikus sagatavoties svētkiem, laiks atrast piemērotu dāvanu. Šajā sarakstā atradīsi lieliskas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas bērniem – gan pavisam maziem, gan arī tiem, kas jau drusku paaugušies. Aizraujoši kvesti bērniem Kvesti ir interesanta aktivitāte ārpus mājas, kas noteikti interesēs skolas vecuma bērniem. Kvests ir izlaušanās istabas spēle un tās mērķis ir stundas laikā tikt ārā no istabas. Katrs kvests ir temat

Vasarīga dāvana draudzenei dzimšanas dienā

Vasara ir labākais laiks, kad svinēt savu dzimšanas dienu. Ir tik daudzi veidi, kā to atzīmēt un tas noteikti ir jādara dabā. Vasarā dzimušajiem ir paveicies ar siltu un saulainu laiku, tāpēc to nevar neizmantot. Svinības iespējams pārvērst par kopīgu mini ceļojumu vai izbraukumu ar draugiem un ģimeni, vai arī sarīkot pamatīgu ballīti pie jūras ar teltīm. Lai arī baseinu ballītes Latvijā ir mazāk aktuālas, arī tā ir lieliska dzimšanas dienas svinību ideja. Ja laiks lutina ar sauli un iespējams dienu pavadīt pie ūdens vai citviet dabā – svētki ir izdevušies. Protams, arī rudenī, ziemā un pavasarī dzimušajiem ir plašas iespējas kā nosvinēt savus svētkus. Taču, ja ir draugi, kuriem dzimšanas diena ir vasarā, tad tie ir papildus svētki arī tev pašam. Taču, pirms doties uz ballīti, ir jāatrod piemērota dzimšanas dienas dāvana. Un kas var būt labāka dāvana par vasarīgu izbraukumu vai modernu aksesuāru? Šajā rakstā aprakstītas 10 dažādas vasarīgu dāvanu idejas draudzenei, kas not

Ilgtspējīga ūdens pudele – dāvana veselībai

Meklējot dāvanu kādam, kam gribās uzdāvināt ko ar veselību saistītu, jādomā par veselības pamatiem. Ūdens ir lieta bez kā neviens nevar iztikt. Un dienas noteiktais ūdens limits ir aptuveni divi litri, tomēr ne vienmēr spējam šo daudzumu pietiekami efektīvi uzņemt. Tad palīgā nāk ūdens pudele, ko vienmēr ņemt līdzi visur. Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana, kas motivētu dāvanas saņēmēju vairāk dzert ūdeni, rūpēties par dabu un vidi sev apkārt. Šajā rakstā uzzini par to, kāpēc vairākkārt lietojamā ūdens pudele ir lieliska dāvana draugiem un tuviniekiem svētkos. Uzzini par daudzajiem ūdens pudeļu veidiem un kā izvēlēties labāko dāvanu.  Ūdens pudeles kategorijas Ilgtspējīgas ūdens pudeles mūsdienās ir piemērotas jebkurai dzīves situācijai. Tās ir dažādās formās un veidotas no dažādiem materiāliem. Lai katrs spētu atrast sev tīkamu pudeli, kas priecēs gan ar dizainu, gan ar efektivitāti. Zemāk esam uzskaitījuši interneta veikala Ūdens pudele populārākās pudeļ