Skip to main content

Oriģinālas paštaisītas dāvanas meitenei

 


Ja vēlies atrast lielisku dāvanu savai meitenei svētkos, iesakām domāt par oriģinālām idejām. Vēl labāk, ja dāvanai varēs piešķirt īpaši personisku vērtību. Ja māki izpausties un pielietot savas prasmes darināšanā, tad oriģināla un paštaisīta dāvana vienmēr iepriecinās un sasildīs sirdi.


Viņa noteikti ar tevi nedraudzējas tavu lielisko dāvanu pasniegšanas prasmju dēļ, taču tas nenozīmē, ka tev nevajadzētu tās demonstrēt, kad vien ir iespēja. Pierādi savai meitenei, ka esi īsts dāvanu eksperts un spēj atrast viņai piemērotāko dāvanu tieši šajos svētkos.


Šajā rakstā esam apkopojuši dāvanu idejas, kas ir gan oriģinālas, gan arī paštaisītu dāvanu vērtību. Atliek vien izvēlēties un ķerties pie darba.

Paštaisītas dāvanas meitenei svētkos

Personalizēta un pāstaisīta dāvana vienmēr ir laba ideja – neatkarīgi no tā, kāda tā ir dāvana. Pat tad, ja esi apņēmies visai ģimenei uztaisīt vienāda stila figūriņas, tev vienalga neizdosies izgatavot divas perfekti vienādas. Tieši tas padara dāvanu par oriģinālu un unikālu.


Tā pat domā arī par dāvanas izveidošanu savai meitenei. Tas ir ideāls variants, ja viņai jau ir gandrīz viss nepieciešamais. Lai gan taisnība, ka "svarīgs ir nodoms", tavas dāvanas atrašana uz plaukta var radīt vilšanos. Tāpēc ar rokām darinātas dāvanas vienmēr ir laba ideja, jo tās noteikti būs īpašas.


Lūk, dažas idejas no mums.

Personalizēts foto rāmītis

Kad meklē dāvanu savai mīļotajai meitenei, tad jāatcerās tai pievienot arī īpaša emocionālā vērtība. Ir patīkami no sava mīļotā cilvēka saņemt sentimentālu dāvanu, kas atgādinātu par kopā pavadītu laiku vienam ar otru. Tieši tāpēc lieliska dāvanas ideja, ko izveidot pašam, ir koka rāmītis ar mīļu attēlu.


Šī ir vienkārša dāvana, ko izveidot pašam bez jebkādām lielām pūlēm. Turklāt tam nav obligāti jābūt koka rāmītim. Ja tu labprāt darbojies ar citiem materiāliem, dari tā!


Galvenais ir noslēgumā atrast jauku attēlu, ko ievietot rāmītī. Oriģināla ideja ir arī rāmītis, kur nevis ielikt bildi, bet iekarināt vairākas. Par šo ideju vairāk uzzini mūsu rakstā Rāmītis, kur iekarinātas bildes

Iegravēts teksts rotaslietā

Sievietēm patīk rotaslietas. Un, ja esi aptuveni sapratis, kāda stila un gaumes rotaslietas, tad dāvanas ideja noteikti būs izdevusies. Lai padarītu iegādātu rotaslietu vēl īpašāku, iesakām tai pievienot personalizētu gravējuma tekstu vai simbolu.


Lai arī tu pats šo gravējumu visticamāk neveidosi, tā jebkurā gadījumā ir dāvana, kurā ieguldītas papildus pūles un laiks. Meitene spēs to novērtēt.


Protams, vari arī izveidot kādu rotaslietu pats. Piemēram, jums abiem līdzīgas kaklarotas vai rokassprādzes – viņai sievišķīgāku, tev pašam vīrišķīgāku, tomēr ar līdzīgiem elementiem. Tā ir īpaši forša dāvana vasarā.


Iesakām izvēlēties Nela Gems rotaslietas, jo šim pašmāju zīmolam ir gan plaša izvēle, gan arī gravējumu iespējas. Vairāk lasi rakstā 5 iemesli kāpēc Nela Gems rotas ir lieliska dāvana sievietei.

Paša izlieta svece

Sveču gaisma piešķir istabai patīkamu atmosfēru, tajās esošās eļļas nomierina un arī uzlabo miegu. Ja jāizvēlas svece, tad aromātiskās sveces vienmēr tiek novērtētas augstāk. Svece ir tā dāvana, kuru pašam pagatavot ir pavisam vienkārši.


Turklāt tas būs arī aizraujošs process un iespēja iemācīties pašam liet sveces. Vairāk par šo dāvanu un to, kā to izveidot, lasi mūsu rakstā Kā izliet pašam savu sveciIepriekš izplānots pikniks dabā

Laba dāvana ir arī kopā pavadīt laiks jeb romantisks randiņš. Reizēm pūles pašam to saorganizēt un visu iepriekš saplānot jau ir ļoti mīļa dāvana. 


Ja laiks ir labs un silts, tad lieliska dāvanas izvēle ir iepriekš sagatavots pikniks dabā. Izvēlies tādu lokāciju, kur nebūs daudz citi cilvēki. Varbūt tas ir kādā jums abiem nozīmīgā lokācijā, piemēram, pie jūras. Izveido meitenei pārsteigumu un atved viņu piknikā.


Sagatavo viņas mīļākos dzērienus un uzkodas. Parūpējies arī par to, lai vizuāli piknika vieta un noformējums izskatās glīti. Kopā pavadīts laiks un vel pie tam kvalitatīvā veidā ir lieliska dāvana, ko vēl ilgi atcerēties.

Garda recepte, ko abiem kopā izmēģināt

Pieturoties pie gardumu tematikas, lūk, vēl viena kopā pavadīšanas ideja. Ja tavai meitenei patīk gatavot un izmēģināt jaunas receptes, tad varat piknikam sagatavoties abi kopā. Atrodi kādu foršu recepti un sapērc visu nepieciešamo.


Tad kopīgi varat labi pavadīt laiku un gatavot gardumus. Pēc tam pārsteidz draudzeni ar kopīgu došanos uz piknika vietu, kur arī varēsies baudīt savu recepti gardu muti.


Ceram, ka kāda no šīm idejām ir noderējusi! Lai izdodas!Comments

Popular posts from this blog

Noderīga dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Dzimšanas diena ir svētki, ko gaida ikviens. Dzimšanas dienai ir jābūt prieka piepildītai – tā ir diena, kad svinam savu dzīvi un novērtējam visu, ko esam sasnieguši.  Dzimšanas dienas gaviļniekam šī diena noteikti ir viena no labākajām visa gada garumā. Tomēr jubilāra tuviniekiem un draugiem – iespējams gatavošanās šai dienai ir satraucoša. Lai arī dāvanu dāvināšana ir skaists un personisks notikums, īstās dāvanas izvēle mēdz būt diezgan sarežģīta. Esam izveidojuši pāris dāvanu idejas vīrietim, kas noteikti tiks novērtētas un iepriecinās gaviļnieku svētkos. 1. 4Speed - moto veikala dāvanu karte Pirmais nosacījums, kas jāņem vērā meklējot dāvanu vīrietim, ir viņa iemīļotais hobijs. Ja viņš labprāt nodarbojas ar kādu sporta veidu, atpūtas baudīšanu makšķerējot vai, piemēram, pat piedaloties kādās sacensībās – dāvana ir skaidra.  Ja tu uzdāvināsi viņam kaut ko, kas spētu attīstīt viņa hobija prasmes, papildināt vai nomainīt uz jaunāku ekipējumu, viņš būs sajūsmā. 

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad gaisā virmo prieks un pateicība. Svētku brīvdienas sagaidīt šķiet teju neiespējami, tāpēc labākais, ko Ziemassvētku sezonā darīt, ir svētkus pagarināt. Tieši tāpēc gatavošanās svētkiem sākas tik laicīgi, lai pēc iespējas ilgāk uzglabātu šo maģisko sajūtu un paspētu sagādāt Ziemassvētku dāvanas . Svētkos gribās apsveikt visus tuviniekus, draugus un mīļos cilvēkus, taču svarīgi neaizmirst arī citus cilvēkus – kolēģus un darbiniekus. Šie cilvēki ir tev līdzi katru darba dienu un jūs visi strādājat viena mērķa labā. Ja tie ir tavi darbinieki, kurus esi uzņēmis savā uzņēmumā, tad apsveikums svētkos ir vēl jo vairāk vietā. Darbinieki palīdz tavam uzņēmumam augt un par darbā ieguldītajām pūlēm ir pelnījuši kādu papildu jauku domu, labu vārdu vai nelielu apsveikumu. Ko dāvināt saviem darbiniekiem? Ir skaidrs, ka darbinieki ir jāapsveic un jāpasaka paldies par gada garumā ieguldīto darbu. Taču, labu gribot, reizēm gadās attapties pie garlaicīgā

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Kad dāvanas izvēle sagādā grūtības, vislabākais veids kā atrast piemērotu dāvanu ir dažādi padomi un ieteikumi no citiem. Ja tiek meklēta dāvana vīrietim, visbiežāk dzirdētais ieteikums ir uzdāvināt ko praktisku. Taču katru gadu dāvinot praktiskas dāvanas, idejas ātri vien beigsies.  Tāpēc piedāvājam šogad vīrieti patiesi palutināt un uzdāvināt oriģinālu dāvanu. Šajā rakstā esam apkopojuši dažādas noderīgas dāvanu idejas. Konkrētas dāvanu idejas atradīsi FromMe dāvanu karšu centra sadaļā Dāvanas vīrietim . Dāvanas, kas sniedz atpūtu Ar mūsdienu dāvanu piedāvājumu iespējams uzdāvināt gandrīz jebko. Veikalu plaukti vai lūst no dažādu preču, gadžetu un skaistumlietu pārpilnības. Taču gadījumā, ja neesi īsti pārliecināts par dāvanas izvēli, izvēlies pozitīvas sajūtas.  Šajā sadaļā dāvanu idejas, kas vīrietim sniegs patīkamu atpūtu – gan mierīgu, gan aktīvu. Relaksējoša SPA atpūta viesnīcā Atpūta centrā Jonathan SPA ir lieliski piemērota dāvana kādam, kas vēlas relaksēties u

Kāda ir laba dāvana mammai Māmiņdienā?

Tuvojas Mātes diena. Es priecājos par katru, kam attiecības ar mammu ir tuvas un balstītas uz patiesu sirsnību. Taču reizēm gadās, ka patiesa vēlēšanās apsveikt mammu rodas nedaudz vēlāk dzīvē. Ja agrāk tā nav bijusi aktualitāte, tad šobrīd rodas jautājums – ko tad vislabāk dāvināt?  No vienas puses mamma ir tas cilvēks, ko mēs pazīstam vislabāk. Bet, kad jāmeklē dāvana mammai, nereti tas šķiet kā lielākais rēbuss. Šajā rakstā iezīmēsim dažas idejas, kādā virzienā domāt par dāvanu mammai. Nodoms Laba dāvana katrai mammai būs cita. Tāpēc būtu jauki, ja apsveicējs, dāvanu gatavojot, pievērstu uzmanību tieši mammas interesēm, vērtībām, uzskatiem un ikdienas ritmam. Tas ir svarīgi, jo bieži vien vērtības sveicēja un dāvanas saņēmēja uzskatos vai raksturos atšķiras! Taču dāvana, kuras sagatavošanā ieguldīts izpētes darbs un personalizēšana, būs vērtīga jau dēļ ieguldītās uzmanības un laika. Noteikt to, kas ir svarīgi Viens no lieliskiem veidiem, kā noteik

Ko uzdāvināt skolotājai izlaidumā?

  Prāto kāda būtu laba dāvana skolotājai izlaidumā? Gribas patiesi iepriecināt un pārsteigt tā, lai skolotājai šī  dāvana patiešām paliktu atmiņa uz ilgu laiku? Tad nepieciešams domāt mazliet plašāk par kādu telpaugu vai  labu grāmatu, kas ir kļuvušas par diezgan klasiskam lietām, ko skolotājas saņem izlaidumos. Dāvanu karte  kādam piedzīvojumam vai relaksācijai būs tieši laikā un atšķirsies no ierastā. Oriģinālu dāvanu idejas skolotājai izlaidumā Relaksācijai un skaistumam Dāvanu karte SPA būs tieši laikā skolotājai pēc garā mācību gada un saspringtā eksāmenu laika. Vērts padomāt  par procedūrām, kas mazina spriedzi, satraukumu un palīdz atbrīvoties no uzkrātā stresa. Uzdāvini mieru un  labsajūtu ar SPA rituālu, kas ietver, piemēram, nomierinošu ķermeņa masāžu, šokolādes rituālu vai masāžu ar  karstajiem vulkāniskajiem akmeņiem, kas kombinēta ar aromterapiju, ādas procedūras un zālīšu uzlējuma  baudīšanu. Kurai sievietei gan nepatīk saposties? Varb

Vasarīga dāvana draudzenei dzimšanas dienā

Vasara ir labākais laiks, kad svinēt savu dzimšanas dienu. Ir tik daudzi veidi, kā to atzīmēt un tas noteikti ir jādara dabā. Vasarā dzimušajiem ir paveicies ar siltu un saulainu laiku, tāpēc to nevar neizmantot. Svinības iespējams pārvērst par kopīgu mini ceļojumu vai izbraukumu ar draugiem un ģimeni, vai arī sarīkot pamatīgu ballīti pie jūras ar teltīm. Lai arī baseinu ballītes Latvijā ir mazāk aktuālas, arī tā ir lieliska dzimšanas dienas svinību ideja. Ja laiks lutina ar sauli un iespējams dienu pavadīt pie ūdens vai citviet dabā – svētki ir izdevušies. Protams, arī rudenī, ziemā un pavasarī dzimušajiem ir plašas iespējas kā nosvinēt savus svētkus. Taču, ja ir draugi, kuriem dzimšanas diena ir vasarā, tad tie ir papildus svētki arī tev pašam. Taču, pirms doties uz ballīti, ir jāatrod piemērota dzimšanas dienas dāvana. Un kas var būt labāka dāvana par vasarīgu izbraukumu vai modernu aksesuāru? Šajā rakstā aprakstītas 10 dažādas vasarīgu dāvanu idejas draudzenei, kas not

Ilgtspējīga ūdens pudele – dāvana veselībai

Meklējot dāvanu kādam, kam gribās uzdāvināt ko ar veselību saistītu, jādomā par veselības pamatiem. Ūdens ir lieta bez kā neviens nevar iztikt. Un dienas noteiktais ūdens limits ir aptuveni divi litri, tomēr ne vienmēr spējam šo daudzumu pietiekami efektīvi uzņemt. Tad palīgā nāk ūdens pudele, ko vienmēr ņemt līdzi visur. Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana, kas motivētu dāvanas saņēmēju vairāk dzert ūdeni, rūpēties par dabu un vidi sev apkārt. Šajā rakstā uzzini par to, kāpēc vairākkārt lietojamā ūdens pudele ir lieliska dāvana draugiem un tuviniekiem svētkos. Uzzini par daudzajiem ūdens pudeļu veidiem un kā izvēlēties labāko dāvanu.  Ūdens pudeles kategorijas Ilgtspējīgas ūdens pudeles mūsdienās ir piemērotas jebkurai dzīves situācijai. Tās ir dažādās formās un veidotas no dažādiem materiāliem. Lai katrs spētu atrast sev tīkamu pudeli, kas priecēs gan ar dizainu, gan ar efektivitāti. Zemāk esam uzskaitījuši interneta veikala Ūdens pudele populārākās pudeļ

5 iemesli kāpēc Nela Gems rotas ir lieliska dāvana sievietei

Rotaslietas ir aksesuārs, kas patīk jebkurai sievietei. Rotas spēj pilnībā pārvērst koptēlu un skaisti papildināt apģērbu komplektu. Turklāt rotas mūsdienās ir tik dažādas, ka tās iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei. Veikalos atrodamas gan mirdzošas, spīdīgas un košas, gan arī maigākas un ne tik uzkrītošas rotas. Tā ir lieliska dāvana sievietei jebkuros svētkos. Nela Gems rotaslietas ir iekarojušas tūkstošiem atbalstītāju sirdis ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ. 1. Skaistas un mirdzošas rotas Nela Gems rotaslietas no citām rotām atšķiras ar to eleganci un acīmredzamo skaistumu. Lai arī šī zīmola rotaslietas iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tās tomēr ir zināmas kā mirdzošas un iespaidīgas rotas. Tās noteikti izstaro pārliecību un to valkātajai liek justies par sevi pārliecinātai. Gatavojoties kādam pasākumam vai dzimšanas dienas ballītei, ar Nela Gems rotām iespējams skaisti sapucēties ar saskaņotu ro

Less waste dāvanas

Pasaulē aizvien vairāk tiek aktualizēts jautājums par piesārņojumu. Svētkos mēs patērējam vēl vairāk nekā parasti, tāpēc ir vērts padomāt par iespējām, kā sveikt savus mīļos dabai draudzīgos veidos. Iedomājies dāvanu, kura ir: vienkārša (tev nebūs jāizgudro divritenis no jauna) paštaisīta (ar pievienoto vērtību) ekonomiska (tavā makā pēc tam nesvilpos vējš) praktiska (ļoti iespējams, tavi mīļie izmantos dāvanas jau tajā pašā vakarā un sniegs iepriecinošas atsauksmes!) dabai draudzīga (mazāk atkritumu šai pasaulē) veselīga (UN garšīga). Apkopojām pāris idejas less waste dāvanām, ar kurām spēsi iepriecināt savus mīļos gan svētkos, gan ikdienā. Ķermeņa skrubis Tavs iemīļotais dzēriens pēc krūzītes iztukšošanas var piedzīvot vēl vienu dzīvi – kā brīnišķīgs, aromātisks ķermeņa skrubis. Kafijas biezumi attīra ādu no atmirušajām šūnām, tonizē un sniedz tai patīkamu, uzmundrinošu sajūtu. Biezumiem var pievienot dažādas citas sastāvdaļas no virtuves plauktiem. Pie

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Nav nekā sirsnīgāka par to patīkamo satraukumu, kas parādās bērna sejā, kad jau tūlīt tūlīt tiks atvērta ilgi gaidītā un lolotā Ziemassvētku dāvaniņa. Kad bērni piecēlušies agri pašā Ziemassvētku rīta, jo sagaidīt vairs nav iespējams un jālūko, ko Ziemassvētku vecītis šogad ir atnesis. Lai arī reizēm ir pagrūti izvēlēties bērnam labāko dāvanu plašās izvēles un milzu piedāvājumu dēļ, taču esam apkopojuši dažas lieliskas idejas.  Ja tavi mazie dāvanu saņēmēji vēl nav uzrakstījuši vēstuli Ziemassvētku vecītim ar savām dāvanu vēlmēm vai arī vēlies jau laikus sagatavoties svētkiem, laiks atrast piemērotu dāvanu. Šajā sarakstā atradīsi lieliskas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas bērniem – gan pavisam maziem, gan arī tiem, kas jau drusku paaugušies. Aizraujoši kvesti bērniem Kvesti ir interesanta aktivitāte ārpus mājas, kas noteikti interesēs skolas vecuma bērniem. Kvests ir izlaušanās istabas spēle un tās mērķis ir stundas laikā tikt ārā no istabas. Katrs kvests ir temat