Skip to main content

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem


Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad gaisā virmo prieks un pateicība. Svētku brīvdienas sagaidīt šķiet teju neiespējami, tāpēc labākais, ko Ziemassvētku sezonā darīt, ir svētkus pagarināt. Tieši tāpēc gatavošanās svētkiem sākas tik laicīgi, lai pēc iespējas ilgāk uzglabātu šo maģisko sajūtu un paspētu sagādāt Ziemassvētku dāvanas.

Svētkos gribās apsveikt visus tuviniekus, draugus un mīļos cilvēkus, taču svarīgi neaizmirst arī citus cilvēkus – kolēģus un darbiniekus. Šie cilvēki ir tev līdzi katru darba dienu un jūs visi strādājat viena mērķa labā. Ja tie ir tavi darbinieki, kurus esi uzņēmis savā uzņēmumā, tad apsveikums svētkos ir vēl jo vairāk vietā. Darbinieki palīdz tavam uzņēmumam augt un par darbā ieguldītajām pūlēm ir pelnījuši kādu papildu jauku domu, labu vārdu vai nelielu apsveikumu.

Ko dāvināt saviem darbiniekiem?

Ir skaidrs, ka darbinieki ir jāapsveic un jāpasaka paldies par gada garumā ieguldīto darbu. Taču, labu gribot, reizēm gadās attapties pie garlaicīgām vai bezpersoniskām dāvanām – saldumu paciņas, glaunās pildspalvas vai citas paredzamas ofisa lietas. Laiks nākt klajā ar ko interesantu un personīgu, noskaidrojot, kāda tad ir piemērotā dāvana darbiniekiem un kolēģiem.

Ja uzdāvināto varēs noderīgi pielietot, tad dāvanas izvēle jau ir izdevusies. Lai parūpētos par to, ka dāvana ir pēc iespējas universālāka, iesakām dāvināt dāvanu kartes. Tādējādi iespējams izsprukt no situācijas, kad kolēģi un darbinieki nav pārāk labi personīgi pazīstami un māc šaubas par viņu ārpus darba interesēm un gaumi. Dāvanu karti iespējams arī noformēt ar personīgu sveicienu, kas šo dāvanu padarīs daudzveidīgāku un radīsies iespaids, ka katram ir īpaša dāvana.

Galvenais izvēlēties tādu veikalu vai pakalpojumu, kas piedāvā plašu izvēli. Zemāk dažas noderīgas dāvanu idejas.

Labas Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Lai padarītu dāvanu meklēšanas procesu vienkāršāku un vērtīgāku, esam sagatavojuši dāvanu ideju sarakstu ar lieliskiem piedāvājumiem. Šīs dāvanu kartes ir universālas un tieši tas ir galvenais iemesls, kāpēc šīs ir lieliskas Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem.

Gardas vakariņas izsmalcinātā restorānā


Restorāna apmeklējums daudziem ir īpašs notikums, kas tiek realizēts vien svētkos, kādā gadadienā vai zīmīgā randiņā. Reizēm pusdienas restorānā tiek ieturētas arī darba tikšanās laikā, jo vairāki restorāni tomēr piedāvā arī biznesa pusdienas. Jebkurā gadījumā ir skaidrs, ka restorāna apmeklējums liek sajusties svarīgi un tajā pašā laikā tik ļoti atviegloti – tu esi ieradies uz skaisti iekārtotu restorānu, gatavs baudīt fantastisko atmosfēru un gardo ēdienu. Kāpēc gan šīs sajūtas neuzdāvināt saviem darbiniekiem?

Dāvanu kartes restorānā ir lieliska dāvanas ideja jebkuros svētkos, taču īpaši Ziemassvētkos. Nav noslēpums, ka šajā sezonā ir tendence iespringt par ēdiena gatavošanu, lielu galdu klāšanu un reizēm arī pārēšanos. Pēc svētkiem labākais, ko mēs varētu sev sniegt, ir vakariņas restorānā. Veselīgas un gardas ēdienu porcijas, turklāt beidzot var atpūsties no gatavošanas.

FromMe dāvanu piedāvājumā iespējams izvēlēties starp tādiem restorāniem kā FERMA, Buržujs, Andalūzijas suns, Koya, Lighthouse, TexMex un citi, piedāvājot nobaudīt gan latviešu virtuvi, gan ko eksotiskāku, piemēram, meksikāņu gaumē. 

Foršas ūdens pudeles ikdienai


Dāvana, kas izrādīs rūpes pret saviem darbiniekiem, ir stilīgas un noderīgas ūdens pudeles ikdienai. Ikvienam ir nepieciešama sava ūdens pudele, ko ikdienā visur ņemt līdzi, lai regulāri atcerētos dzert ūdeni un uzturēt labu veselību. Tas īpaši svarīgi imunitātes noturēšanā. Labākā izvēle ir termopudele, jo tā ilgstoši saglabās dzēriena temperatūru. Vasarā termopudele palīdzēs veldzēties, savukārt ziemā sasildīs ar siltu tēju.

Ja ūdens pudeles tiek dāvinātas kolēģiem vai darbiniekiem, tās var izvēlēties līdzīgas. Lai dāvana būtu personiskāka, pudeles var personalizēt gan ar sveiciena tekstu, gan katra vārdu vai iniciāļiem. Tāpat, protams, iespējams arī pievienot uzņēmuma logo.

Universālā FromMe dāvanu karte


FromMe ir latviešu uzņēmums, kas sadarbojas ar vairāk kā 400 partneriem, kuru lokā ir  zināmi veikalu tīkli un pakalpojum sniedzēji visā Latvijā. FromMe karte ir lieliska lietišķas dāvanas izvēle, jo tās piedāvājumā iespējams atrast visdažādākos atpūtas un laika pavadīšanas veidus. 

Izvēloties dāvināt FromMe karti, iespējams atrast piemērotu dāvanu gan relaksējošai, gan aktīvai atpūtai, skaistumam, sportam un hobijam, veselībai un labsajūtai, kā arī noderīgiem un praktiskiem pirkumiem.

FromMe dāvanu karte ir piemērota dāvanas izvēle kolēģiem, darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem. FromMe dāvanu karte ir lietišķa dāvana ar plašu izmantošanas iespēju klāstu, ko darbinieki noteikti novērtētu. Turklāt šo dāvanu karti iespējams nosūtīt sekundes laikā caur epastu vai piegādāt to līdz pat mājām. Personiskākai pieejai, protams, ieteicams dāvanu karti pasniegt darbiniekiem klātienē, izvēloties personiskus sveicienus un dāvanu kartes iesaiņojumu. 

Pašmāju dizaineru radītas dizaina preces mājai


Ar vien populārāk paliek atbalstīt savējos pašmāju ražotājus, jo ar katru gadu arī pie mums Latvijā sāk radīt skaistas un noderīgas preces ikdienai. Ir tik daudz skaistumu, ko gribās atbalstīt – lai mūsu zemē būtu ar vien vairāk vērtīgu preču un pakalpojumu.

Vietējie rada kvalitatīvas un oriģinālas apģērbu līnijas, kvalitatīvus un skaistus plānotājus, dažādas papīrlietas, kartītes un rakstāmpiederumus, skaistas krūzes un apdrukātus māla traukus, mirdzošas gaismas virtenes un daudz ko citu. Visas šīs ir lieliskas dāvanas Ziemassvētkos, kas darbinieku mājās ienesīs ko sirdi un interjeru sildošu. Un vēl svētkos būs skaista apziņa, ka šogad ir palīdzēts vietējiem biznesiem un nesta tautā ziņa par lieliskiem pašmāju ražojumiem!

Interneta veikala dāvanu karte


Mūsdienās iepirkties ir vienkāršāk kā jebkad iepriekš un nav pat jāpamet mājas. Ko nu daudz – nav pat jāizkustas no ērtā dīvāna, kurā tiek malkota karstā šokolāde īstās Ziemassvētku noskaņās. Interneta veikali ir tik dažādi un piemēroti jebkādām vēlmēm, kas jau atkal ir izdevīgi universālas dāvanas nodošanai. Ja interneta veikala piedāvājums ir plašs, tad šī veikala dāvanu karte darbiniekiem ir izcila ideja. Viņi paši ar prieku spēs izvēlēties sev vēlamo dāvanu svētkos. Kas var būt labāks par to – sevi palutināt ar ko kārotu un par to nesamaksāt ne centu, jo tā ir dāvana?

Interneta veikala dāvanu karte ir lieliska izvēle veikalā 707.lv, kas piedāvā plašu preču klāstu. Tajā iespējams atrast visdažādākās preces un ikdienas piederumus – visu automašīnas kopšanai un uzturēšanai, mājokļa un dārza iekārtošanai un renovēšanai, dažādas preces skolai, birojam, veselībai un skaistumam. Tāpat veikalā iespējams iegādāties preces bērniem un kvalitatīvu elektrotehniku, sākot ar bezvadu austiņām līdz pat platekrāna televizoriem no pasaulē zināmiem zīmoliem. 

Gardumu grozs ar pašceptiem saldumiem


Dāvana, kas izrāda rūpes, ir gardumu groziņi. Tā ir dāvana, kuras veidošanā iespējams izpausties, jo dažādus gardumus vari sacept pats vai arī iegādāties skaisti iesaiņotus kārumus. Tie varētu būt, piemēram, svaigi cepti cepumi, piparkūkas vai kanēļmaizītes. 

Taču tāpat var izvēlēties arī praktiskāku variantu, piemēram, sagādājot gardumus, kas noderēs ofisam – dažādi batoniņi, konfektes, riekstiņi u.c. Galvenais, lai dāvana tiek skaisti iesaiņota. Ja dāvināsi gardumus, skaists iesaiņojums piešķirs dāvanai īpašu svētku sajūtu.

Kāda kultūras pasākuma apmeklējums


Kultūra ir tā, kas vieno visus cilvēkus – mūs, latviešus. Šī ir lieta ar kuru nevar nošaut greizi – kurš gan nepriecātos par iespēju kādu vakaru sapucēties un aiziet uz lielisku teātra izrādi Dailes vai Nacionālajā teātrī? Vai iespējams izbaudīt ko mazāk klasisku un atklāt jaunus teātra žanrus Rīgas Jaunajā teātrī. Dāvinot kultūras pasākuma apmeklējumu vērts piedomāt vien par aktualitāti un labām vietām – dāvana zaudēs savu vērtību, ja biļetes uz teātri tiks iegādātas pašā pēdējā rindā. Lai arī izrāde var būt fantastiska, darbinieks tomēr var apvainoties par šo žestu.

Ja nu biļetes uz teātri drīzumā iegūt nav iespējams, vienmēr izcila ideja ir citas izrādes – opera vai varbūt balets. Vienkāršākas izklaides piekritējiem iespējams patiks kādas lieliskas filmas biļetes. Kino apmeklējums arī ir aizraujoša nodarbe, ko, apmeklējot ar mīļoto cilvēku, var izbaudīt vēl vairāk. Popkorns un gardi dzērieni, mīksti krēsli un milzu ekrāns – sajūta, kā filmu randiņā. Jokus metot pie malas, kino apmeklējums ir brīnišķīga un vienkārša dāvanas ideja, kas tiks novērtēta un par ko nav jālauza galva.

Atpūta pēc labi padarīta darba


Tāpat, protams, var noderēt arī kāds labs SPA apmeklējums. Lai darbinieki justos atpūtušies un gatavi jaunam darba gadam, SPA atpūta ir lieliska dāvana, ko saņemt Ziemassvētkos. Par to, kādu SPA izvēlēties, lasi rakstos SPA atpūta Latvijas reģionos un SPA atpūta pierīgā.

SPA atpūta varētu būt laba dāvana, kas kalpotu par pateicību par visiem darbiem. Ziemassvētki ir gada beigas, kas ļauj īpaši labi atskatīties uz visu gada laikā paveikto un novērtēt uzņemuma progresu. Par to liels paldies ir jāsaka ikvienam darbiniekam un kolēģim – katram iesaistītajam ir bijusi liela loma uzņēmuma augšanā.

Kopīgs pasākums visiem kolēģiem


Laba ideja, kā iepriecināt savus darbiniekus gada noslēgumā, ir sarīkot kādu kopīgu team-building pasākumu. Protams, tā var būt uzņēmuma ikgadējā Ziemassvētku balle. Taču tas var būt arī kāds cita veida pasākums – piemēram, kopīgs kvests, izbrauciens uz kalnu, gatavošanas meistarklase vai peintbola spēle.

Galvenais, lai tiktu iesaistīti visi darbinieki un, lai visiem šī aktivitāte sagādātu prieku. To var sarīkot darba dienas laikā, lai tā kalpotu par brīvdienu, kas visiem pavadīta kopā. Lai dāvana paliktu atmiņā vēl vairāk, var arī sarīkot pārsteigumu. Tikai laicīgi pabrīdinot, kas jāpaņem līdzi vai kā jāsaģērbjas.

Lai dāvanas sniegtu patiesu prieku, atceries piedomāt arī par to skaistu noformējumu. Par to vairāk rakstā Tik daudz veidi, kā iesaiņot dāvanas

Lai izdodas iepriecināt kolēģus un atrast piemērotas idejas dāvanām darbiniekiem!

Vēl idejas varēsi atrast mūsu interesantajā rakstā Dāvanas ar labās karmas punktiem, kur pasmelties nedzirdētas idejas un palūkoties uz dāvināšanu no citas puses.

Comments

Popular posts from this blog

Noderīga dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Dzimšanas diena ir svētki, ko gaida ikviens. Dzimšanas dienai ir jābūt prieka piepildītai – tā ir diena, kad svinam savu dzīvi un novērtējam visu, ko esam sasnieguši.  Dzimšanas dienas gaviļniekam šī diena noteikti ir viena no labākajām visa gada garumā. Tomēr jubilāra tuviniekiem un draugiem – iespējams gatavošanās šai dienai ir satraucoša. Lai arī dāvanu dāvināšana ir skaists un personisks notikums, īstās dāvanas izvēle mēdz būt diezgan sarežģīta. Esam izveidojuši pāris dāvanu idejas vīrietim, kas noteikti tiks novērtētas un iepriecinās gaviļnieku svētkos. 1. 4Speed - moto veikala dāvanu karte Pirmais nosacījums, kas jāņem vērā meklējot dāvanu vīrietim, ir viņa iemīļotais hobijs. Ja viņš labprāt nodarbojas ar kādu sporta veidu, atpūtas baudīšanu makšķerējot vai, piemēram, pat piedaloties kādās sacensībās – dāvana ir skaidra.  Ja tu uzdāvināsi viņam kaut ko, kas spētu attīstīt viņa hobija prasmes, papildināt vai nomainīt uz jaunāku ekipējumu, viņš būs sajūsmā. 

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Kad dāvanas izvēle sagādā grūtības, vislabākais veids kā atrast piemērotu dāvanu ir dažādi padomi un ieteikumi no citiem. Ja tiek meklēta dāvana vīrietim, visbiežāk dzirdētais ieteikums ir uzdāvināt ko praktisku. Taču katru gadu dāvinot praktiskas dāvanas, idejas ātri vien beigsies.  Tāpēc piedāvājam šogad vīrieti patiesi palutināt un uzdāvināt oriģinālu dāvanu. Šajā rakstā esam apkopojuši dažādas noderīgas dāvanu idejas. Konkrētas dāvanu idejas atradīsi FromMe dāvanu karšu centra sadaļā Dāvanas vīrietim . Dāvanas, kas sniedz atpūtu Ar mūsdienu dāvanu piedāvājumu iespējams uzdāvināt gandrīz jebko. Veikalu plaukti vai lūst no dažādu preču, gadžetu un skaistumlietu pārpilnības. Taču gadījumā, ja neesi īsti pārliecināts par dāvanas izvēli, izvēlies pozitīvas sajūtas.  Šajā sadaļā dāvanu idejas, kas vīrietim sniegs patīkamu atpūtu – gan mierīgu, gan aktīvu. Relaksējoša SPA atpūta viesnīcā Atpūta centrā Jonathan SPA ir lieliski piemērota dāvana kādam, kas vēlas relaksēties u

Kāda ir laba dāvana mammai Māmiņdienā?

Tuvojas Mātes diena. Es priecājos par katru, kam attiecības ar mammu ir tuvas un balstītas uz patiesu sirsnību. Taču reizēm gadās, ka patiesa vēlēšanās apsveikt mammu rodas nedaudz vēlāk dzīvē. Ja agrāk tā nav bijusi aktualitāte, tad šobrīd rodas jautājums – ko tad vislabāk dāvināt?  No vienas puses mamma ir tas cilvēks, ko mēs pazīstam vislabāk. Bet, kad jāmeklē dāvana mammai, nereti tas šķiet kā lielākais rēbuss. Šajā rakstā iezīmēsim dažas idejas, kādā virzienā domāt par dāvanu mammai. Nodoms Laba dāvana katrai mammai būs cita. Tāpēc būtu jauki, ja apsveicējs, dāvanu gatavojot, pievērstu uzmanību tieši mammas interesēm, vērtībām, uzskatiem un ikdienas ritmam. Tas ir svarīgi, jo bieži vien vērtības sveicēja un dāvanas saņēmēja uzskatos vai raksturos atšķiras! Taču dāvana, kuras sagatavošanā ieguldīts izpētes darbs un personalizēšana, būs vērtīga jau dēļ ieguldītās uzmanības un laika. Noteikt to, kas ir svarīgi Viens no lieliskiem veidiem, kā noteik

Ko uzdāvināt skolotājai izlaidumā?

  Prāto kāda būtu laba dāvana skolotājai izlaidumā? Gribas patiesi iepriecināt un pārsteigt tā, lai skolotājai šī  dāvana patiešām paliktu atmiņa uz ilgu laiku? Tad nepieciešams domāt mazliet plašāk par kādu telpaugu vai  labu grāmatu, kas ir kļuvušas par diezgan klasiskam lietām, ko skolotājas saņem izlaidumos. Dāvanu karte  kādam piedzīvojumam vai relaksācijai būs tieši laikā un atšķirsies no ierastā. Oriģinālu dāvanu idejas skolotājai izlaidumā Relaksācijai un skaistumam Dāvanu karte SPA būs tieši laikā skolotājai pēc garā mācību gada un saspringtā eksāmenu laika. Vērts padomāt  par procedūrām, kas mazina spriedzi, satraukumu un palīdz atbrīvoties no uzkrātā stresa. Uzdāvini mieru un  labsajūtu ar SPA rituālu, kas ietver, piemēram, nomierinošu ķermeņa masāžu, šokolādes rituālu vai masāžu ar  karstajiem vulkāniskajiem akmeņiem, kas kombinēta ar aromterapiju, ādas procedūras un zālīšu uzlējuma  baudīšanu. Kurai sievietei gan nepatīk saposties? Varb

Vasarīga dāvana draudzenei dzimšanas dienā

Vasara ir labākais laiks, kad svinēt savu dzimšanas dienu. Ir tik daudzi veidi, kā to atzīmēt un tas noteikti ir jādara dabā. Vasarā dzimušajiem ir paveicies ar siltu un saulainu laiku, tāpēc to nevar neizmantot. Svinības iespējams pārvērst par kopīgu mini ceļojumu vai izbraukumu ar draugiem un ģimeni, vai arī sarīkot pamatīgu ballīti pie jūras ar teltīm. Lai arī baseinu ballītes Latvijā ir mazāk aktuālas, arī tā ir lieliska dzimšanas dienas svinību ideja. Ja laiks lutina ar sauli un iespējams dienu pavadīt pie ūdens vai citviet dabā – svētki ir izdevušies. Protams, arī rudenī, ziemā un pavasarī dzimušajiem ir plašas iespējas kā nosvinēt savus svētkus. Taču, ja ir draugi, kuriem dzimšanas diena ir vasarā, tad tie ir papildus svētki arī tev pašam. Taču, pirms doties uz ballīti, ir jāatrod piemērota dzimšanas dienas dāvana. Un kas var būt labāka dāvana par vasarīgu izbraukumu vai modernu aksesuāru? Šajā rakstā aprakstītas 10 dažādas vasarīgu dāvanu idejas draudzenei, kas not

Ilgtspējīga ūdens pudele – dāvana veselībai

Meklējot dāvanu kādam, kam gribās uzdāvināt ko ar veselību saistītu, jādomā par veselības pamatiem. Ūdens ir lieta bez kā neviens nevar iztikt. Un dienas noteiktais ūdens limits ir aptuveni divi litri, tomēr ne vienmēr spējam šo daudzumu pietiekami efektīvi uzņemt. Tad palīgā nāk ūdens pudele, ko vienmēr ņemt līdzi visur. Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana, kas motivētu dāvanas saņēmēju vairāk dzert ūdeni, rūpēties par dabu un vidi sev apkārt. Šajā rakstā uzzini par to, kāpēc vairākkārt lietojamā ūdens pudele ir lieliska dāvana draugiem un tuviniekiem svētkos. Uzzini par daudzajiem ūdens pudeļu veidiem un kā izvēlēties labāko dāvanu.  Ūdens pudeles kategorijas Ilgtspējīgas ūdens pudeles mūsdienās ir piemērotas jebkurai dzīves situācijai. Tās ir dažādās formās un veidotas no dažādiem materiāliem. Lai katrs spētu atrast sev tīkamu pudeli, kas priecēs gan ar dizainu, gan ar efektivitāti. Zemāk esam uzskaitījuši interneta veikala Ūdens pudele populārākās pudeļ

5 iemesli kāpēc Nela Gems rotas ir lieliska dāvana sievietei

Rotaslietas ir aksesuārs, kas patīk jebkurai sievietei. Rotas spēj pilnībā pārvērst koptēlu un skaisti papildināt apģērbu komplektu. Turklāt rotas mūsdienās ir tik dažādas, ka tās iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei. Veikalos atrodamas gan mirdzošas, spīdīgas un košas, gan arī maigākas un ne tik uzkrītošas rotas. Tā ir lieliska dāvana sievietei jebkuros svētkos. Nela Gems rotaslietas ir iekarojušas tūkstošiem atbalstītāju sirdis ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ. 1. Skaistas un mirdzošas rotas Nela Gems rotaslietas no citām rotām atšķiras ar to eleganci un acīmredzamo skaistumu. Lai arī šī zīmola rotaslietas iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tās tomēr ir zināmas kā mirdzošas un iespaidīgas rotas. Tās noteikti izstaro pārliecību un to valkātajai liek justies par sevi pārliecinātai. Gatavojoties kādam pasākumam vai dzimšanas dienas ballītei, ar Nela Gems rotām iespējams skaisti sapucēties ar saskaņotu ro

Less waste dāvanas

Pasaulē aizvien vairāk tiek aktualizēts jautājums par piesārņojumu. Svētkos mēs patērējam vēl vairāk nekā parasti, tāpēc ir vērts padomāt par iespējām, kā sveikt savus mīļos dabai draudzīgos veidos. Iedomājies dāvanu, kura ir: vienkārša (tev nebūs jāizgudro divritenis no jauna) paštaisīta (ar pievienoto vērtību) ekonomiska (tavā makā pēc tam nesvilpos vējš) praktiska (ļoti iespējams, tavi mīļie izmantos dāvanas jau tajā pašā vakarā un sniegs iepriecinošas atsauksmes!) dabai draudzīga (mazāk atkritumu šai pasaulē) veselīga (UN garšīga). Apkopojām pāris idejas less waste dāvanām, ar kurām spēsi iepriecināt savus mīļos gan svētkos, gan ikdienā. Ķermeņa skrubis Tavs iemīļotais dzēriens pēc krūzītes iztukšošanas var piedzīvot vēl vienu dzīvi – kā brīnišķīgs, aromātisks ķermeņa skrubis. Kafijas biezumi attīra ādu no atmirušajām šūnām, tonizē un sniedz tai patīkamu, uzmundrinošu sajūtu. Biezumiem var pievienot dažādas citas sastāvdaļas no virtuves plauktiem. Pie

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Nav nekā sirsnīgāka par to patīkamo satraukumu, kas parādās bērna sejā, kad jau tūlīt tūlīt tiks atvērta ilgi gaidītā un lolotā Ziemassvētku dāvaniņa. Kad bērni piecēlušies agri pašā Ziemassvētku rīta, jo sagaidīt vairs nav iespējams un jālūko, ko Ziemassvētku vecītis šogad ir atnesis. Lai arī reizēm ir pagrūti izvēlēties bērnam labāko dāvanu plašās izvēles un milzu piedāvājumu dēļ, taču esam apkopojuši dažas lieliskas idejas.  Ja tavi mazie dāvanu saņēmēji vēl nav uzrakstījuši vēstuli Ziemassvētku vecītim ar savām dāvanu vēlmēm vai arī vēlies jau laikus sagatavoties svētkiem, laiks atrast piemērotu dāvanu. Šajā sarakstā atradīsi lieliskas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas bērniem – gan pavisam maziem, gan arī tiem, kas jau drusku paaugušies. Aizraujoši kvesti bērniem Kvesti ir interesanta aktivitāte ārpus mājas, kas noteikti interesēs skolas vecuma bērniem. Kvests ir izlaušanās istabas spēle un tās mērķis ir stundas laikā tikt ārā no istabas. Katrs kvests ir temat