Skip to main content

Dāvanu idejas Betmena faniem

 Dāvanu idejas Betmena faniem

Betmens ir daudzu iecienītākais supervaronis. Lai arī viņu ne vienmēr varētu saukt par pašu labestīgāko varoni, tas tomēr ir iemantojis daudzu atbalstu gan bērnu, gan pieaugušo starpā. Iespējams, tas ir Betmenu stilīgo mašīnu un gadžetu dēļ. 


Lai kā tur arī būtu, ja arī tu zini kādu Betmena fanu, tad šajā rakstā atradīsi dāvanu idejas Betmena faniem svētkos.

Betmena komiksi

Tā kā Betmena saknes ir meklējamas komiksos, iespējams, tieši tā varētu būt lieliska dāvana svētkos īstenam fanam. Komiksi ir interesants veids, kā pieradināt sevi lasīt un darīt to ar baudu. Turklāt komiksi ir arī vareni mākslas darbi paši par sevi. 


Arī mūsu grāmatnīcās var atrast dažādus Betmena komiksus, tāpēc tos atrast nebūs pārāk sarežģīti. Savukārt, ja tavs jubilārs ir jau visai liels komiksu fans, varbūt viņš no tā saprot ko vairāk. Tad ieteikums būtu painteresēties par kādiem īpaši atzītiem komiksu veidiem, varbūt sarūpēt vienu no oriģināliem.

Stilīgs Betmena plakāts 

Vēl viens veids, kā Betmena tēlu iekļaut mākslas darbā, ir atrast tā plakātu. Jubilārs varēs to pielikt pie sienas un izcelt savu iecienītāko varoni. Lai padarītu dāvanu īpašāku, noteikti šo plakātu skaisti ierāmē un jau sagatavo pielikšanai pie sienas.


Protams, ir atšķirība starp žurnālā atrastu plakātu un augstas kvalitātes darbu. Vislabākais variants būtu atrast kādu stilīgu dizainu, ko ir radījis mākslinieks. Ar šādiem darbiem noteikti var plašāk iepazīties Etsy mājaslapā. Vien aši uzmetot aci uz Etsy piedāvājumu, jau atradām vairākus stilīgus plakātus. Iesakām ielūkoties un atbalstīt mazos ražotājus!

Foršas Betmena zeķes

Veids, kā savā ikdienā ienest savu iecienītāko supervaroni, ir apģērbs un aksesuāri. Betmens ir varonis, kas ir ļoti populārs. Līdz ar to viņa sikspārņainais logo un tēls ir bieži sastopams, arī uz tādām ikdienas lietām kā zeķēm.


Šī būs jauka dāvana svētkos – ar nozīmi, taču pavisam vienkārša. Ne visi grib sev pilnu istabu ar supervaroņu dekorācijām un plakātiem. Īpaši tad, ja tu meklē dāvanu Betmena fanam, kas ir jau pieaudzis. Tad šīs Zee Socks Betmena zeķes būs lieliska dāvana tieši laikā. 

Krūze ar Betmena apdruku

Mums katram ir pašam sava krūze, kas rītos uzlabo dienu. Tiem, kas nevar savu ikdienu iedomāties bez tējas vai kafijas, krūze būtu forša dāvana. Īpaši tad, ja viņiem vēl nav pašiem savas stilīgās krūzes, kas palīdz lieliski uzsākt dienu. 


Mūsdienās krūzes ir patiešām foršas un pieejamas ar dažādiem dizainiem. Uzdāvināt krūzi ar Betmenu vairs nenozīmē vienkārši uzdrukāt uz krūzes varoņa attēlu. Piemēram, ir tādas stilīgās krūzes, uz kurām dizains parādās tikai tad, kad krūze ir karsta – kad tā tiek lietota tējas vai kafijas laikā. Šāds radošs risinājums būtu forša dāvana gan lieliem, gan maziem.

LED gaismas Betmena dekors

Vēl viena lieliska dāvanas ideja ir kāds Betmena LED gaismeklis – lampa vai spīdeklis. Viens variants ir izvēlēties nakts galda lampu, kas labi iederēsies saņēmēja istabas interjerā. To varēs novietot pie gultas vakaros, radot omulīgu atmosfēru. Tā būs īpaši laba dāvana bērniem, kam ir bail no tumsas un patīk iemigt ar nelielu apgaismojumu telpā.


Vēl viens variants ir atrast kādu Betmena neona gaismekli, kas visbiežāk ir uzrakstu formā. To varēs pielikt pie sienas vai novietot uz kāda plaukta. Arī šajā ziņā piedāvājums varētu būt dažāds – varbūt Betmena logo spīdeklis vai arī kāds slavens Betmena teiciens.

Betmena t-krekls

Meklējot dāvanu idejas Betmena faniem, t-krekls vienmēr ir piemērots variants. Tas ir apģērbs, ko uzdāvināt ir visvienkāršāk. Tev ir jāzina tikai aptuvenais saņēmēja izmērs, jo arī lielāki t-krekli joprojām ir modē un noteikti, ka tik ātri nenozudīs. Turklāt t-kreklus valkā visi – gan ikdienā, gan arī ejot gulēt, tā kā dāvana noteikti tiks izmantota.


Šajā izvēlē arī darbojas jau iepriekš minētais princips, ka izvēle noteikti ir ļoti plaša. Attēlā ievietojām stilīgu t-kreklu, kas būtu forši piemērots pašiem mazākajiem Betmena faniem. Pieaugušajiem varbūt varētu patikt kas mazāk uzkrītošs, taču kas to lai zina – šobrīd modē ir spilgti t-krekli ar dažādiem dizainiem.

Betmena kostīms

Un visbeidzot, ja esi dāvanu idejas Betmena faniem meklējumos, vispašsaprotamākā ideja ir Betmena kostīms. Varbūt tuvojas kāda kostīmu ballīte, varbūt Helovīni ir tepat aiz stūra, bet varbūt tu vienkārši gribi kādam bērnam ļaut sajusties kā varonim.


Betmena kostīms varētu būt forša dāvanas ideja tiem, kas gribētu iejusties Betmena tēlā. Ir redzēti daudzi Zirnekļcilvēka kostīmi, taču Betmena kostīmi noteikti ir redzēti nedaudz mazāk. Īstens fans novērtēs!Ceram, ka tev ir izdevies atrast vērtīgas un foršas dāvanu idejas Betmena faniem!


Citu dāvanu meklējumos ieskaties mūsu rakstos Dāvanu kartes bērniem un Latviskas dāvanas ģimenei.

Comments

Popular posts from this blog

Noderīga dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Dzimšanas diena ir svētki, ko gaida ikviens. Dzimšanas dienai ir jābūt prieka piepildītai – tā ir diena, kad svinam savu dzīvi un novērtējam visu, ko esam sasnieguši.  Dzimšanas dienas gaviļniekam šī diena noteikti ir viena no labākajām visa gada garumā. Tomēr jubilāra tuviniekiem un draugiem – iespējams gatavošanās šai dienai ir satraucoša. Lai arī dāvanu dāvināšana ir skaists un personisks notikums, īstās dāvanas izvēle mēdz būt diezgan sarežģīta. Esam izveidojuši pāris dāvanu idejas vīrietim, kas noteikti tiks novērtētas un iepriecinās gaviļnieku svētkos. 1. 4Speed - moto veikala dāvanu karte Pirmais nosacījums, kas jāņem vērā meklējot dāvanu vīrietim, ir viņa iemīļotais hobijs. Ja viņš labprāt nodarbojas ar kādu sporta veidu, atpūtas baudīšanu makšķerējot vai, piemēram, pat piedaloties kādās sacensībās – dāvana ir skaidra.  Ja tu uzdāvināsi viņam kaut ko, kas spētu attīstīt viņa hobija prasmes, papildināt vai nomainīt uz jaunāku ekipējumu, viņš būs sajūsmā. 

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad gaisā virmo prieks un pateicība. Svētku brīvdienas sagaidīt šķiet teju neiespējami, tāpēc labākais, ko Ziemassvētku sezonā darīt, ir svētkus pagarināt. Tieši tāpēc gatavošanās svētkiem sākas tik laicīgi, lai pēc iespējas ilgāk uzglabātu šo maģisko sajūtu un paspētu sagādāt Ziemassvētku dāvanas . Svētkos gribās apsveikt visus tuviniekus, draugus un mīļos cilvēkus, taču svarīgi neaizmirst arī citus cilvēkus – kolēģus un darbiniekus. Šie cilvēki ir tev līdzi katru darba dienu un jūs visi strādājat viena mērķa labā. Ja tie ir tavi darbinieki, kurus esi uzņēmis savā uzņēmumā, tad apsveikums svētkos ir vēl jo vairāk vietā. Darbinieki palīdz tavam uzņēmumam augt un par darbā ieguldītajām pūlēm ir pelnījuši kādu papildu jauku domu, labu vārdu vai nelielu apsveikumu. Ko dāvināt saviem darbiniekiem? Ir skaidrs, ka darbinieki ir jāapsveic un jāpasaka paldies par gada garumā ieguldīto darbu. Taču, labu gribot, reizēm gadās attapties pie garlaicīgā

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Kad dāvanas izvēle sagādā grūtības, vislabākais veids kā atrast piemērotu dāvanu ir dažādi padomi un ieteikumi no citiem. Ja tiek meklēta dāvana vīrietim, visbiežāk dzirdētais ieteikums ir uzdāvināt ko praktisku. Taču katru gadu dāvinot praktiskas dāvanas, idejas ātri vien beigsies.  Tāpēc piedāvājam šogad vīrieti patiesi palutināt un uzdāvināt oriģinālu dāvanu. Šajā rakstā esam apkopojuši dažādas noderīgas dāvanu idejas. Konkrētas dāvanu idejas atradīsi FromMe dāvanu karšu centra sadaļā Dāvanas vīrietim . Dāvanas, kas sniedz atpūtu Ar mūsdienu dāvanu piedāvājumu iespējams uzdāvināt gandrīz jebko. Veikalu plaukti vai lūst no dažādu preču, gadžetu un skaistumlietu pārpilnības. Taču gadījumā, ja neesi īsti pārliecināts par dāvanas izvēli, izvēlies pozitīvas sajūtas.  Šajā sadaļā dāvanu idejas, kas vīrietim sniegs patīkamu atpūtu – gan mierīgu, gan aktīvu. Relaksējoša SPA atpūta viesnīcā Atpūta centrā Jonathan SPA ir lieliski piemērota dāvana kādam, kas vēlas relaksēties u

Ko uzdāvināt skolotājai izlaidumā?

  Prāto kāda būtu laba dāvana skolotājai izlaidumā? Gribas patiesi iepriecināt un pārsteigt tā, lai skolotājai šī  dāvana patiešām paliktu atmiņa uz ilgu laiku? Tad nepieciešams domāt mazliet plašāk par kādu telpaugu vai  labu grāmatu, kas ir kļuvušas par diezgan klasiskam lietām, ko skolotājas saņem izlaidumos. Dāvanu karte  kādam piedzīvojumam vai relaksācijai būs tieši laikā un atšķirsies no ierastā. Oriģinālu dāvanu idejas skolotājai izlaidumā Relaksācijai un skaistumam Dāvanu karte SPA būs tieši laikā skolotājai pēc garā mācību gada un saspringtā eksāmenu laika. Vērts padomāt  par procedūrām, kas mazina spriedzi, satraukumu un palīdz atbrīvoties no uzkrātā stresa. Uzdāvini mieru un  labsajūtu ar SPA rituālu, kas ietver, piemēram, nomierinošu ķermeņa masāžu, šokolādes rituālu vai masāžu ar  karstajiem vulkāniskajiem akmeņiem, kas kombinēta ar aromterapiju, ādas procedūras un zālīšu uzlējuma  baudīšanu. Kurai sievietei gan nepatīk saposties? Varb

5 iemesli kāpēc Nela Gems rotas ir lieliska dāvana sievietei

Rotaslietas ir aksesuārs, kas patīk jebkurai sievietei. Rotas spēj pilnībā pārvērst koptēlu un skaisti papildināt apģērbu komplektu. Turklāt rotas mūsdienās ir tik dažādas, ka tās iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei. Veikalos atrodamas gan mirdzošas, spīdīgas un košas, gan arī maigākas un ne tik uzkrītošas rotas. Tā ir lieliska dāvana sievietei jebkuros svētkos. Nela Gems rotaslietas ir iekarojušas tūkstošiem atbalstītāju sirdis ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ. 1. Skaistas un mirdzošas rotas Nela Gems rotaslietas no citām rotām atšķiras ar to eleganci un acīmredzamo skaistumu. Lai arī šī zīmola rotaslietas iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tās tomēr ir zināmas kā mirdzošas un iespaidīgas rotas. Tās noteikti izstaro pārliecību un to valkātajai liek justies par sevi pārliecinātai. Gatavojoties kādam pasākumam vai dzimšanas dienas ballītei, ar Nela Gems rotām iespējams skaisti sapucēties ar saskaņotu ro

Dāvana darbiniekam dodoties pensijā

  Darbiniekiem aizejot no darba, ir labi uzdāvināt kādu dāvaniņu. Tā simbolizē pateicību par sadarbību, par paveikto darbu un ieguldītajām pūlēm. Savukārt, ja darbinieks dodas prom pensijā, tad tas ir vēl īpašāks notikums. Šī darba vieta ir bijusi noslēdzošā, tāpēc to ir vērts atcerēties ar prieku. Meklējot dāvanu darbiniekam, kas dodas pensijā, ir jāatrod kas īpašs. Šādai dāvanai vajadzētu būt lietišķai, taču arī jaukai un personīgai.  Šajā rakstā esam apkopojuši idejas par to, kas ir laba dāvana darbiniekam dodoties pensijā. Grāmatu komplekts Viena dāvanas ideja ir uzdāvināt grāmatas. Domājot par to, ka kolēģim jeb darbiniekam tagad būs daudz brīva laika nodoties saviem hobijiem, lasīšana varētu būt viens no tiem. Balstoties uz darbinieka vēlmēm un personību, izvēlieties vairākas grāmatas, ko apvienot vienā komplektā. Tās var būt gan interesantas, gan smieklīgas grāmatas. Jebkas, kas padarīs dzīvi priecīgāku un atgādinās par saviem bijušajiem kolēģiem un darba vietu ar smaidu. Ziedu

Kāda ir laba dāvana mammai Māmiņdienā?

Tuvojas Mātes diena. Es priecājos par katru, kam attiecības ar mammu ir tuvas un balstītas uz patiesu sirsnību. Taču reizēm gadās, ka patiesa vēlēšanās apsveikt mammu rodas nedaudz vēlāk dzīvē. Ja agrāk tā nav bijusi aktualitāte, tad šobrīd rodas jautājums – ko tad vislabāk dāvināt?  No vienas puses mamma ir tas cilvēks, ko mēs pazīstam vislabāk. Bet, kad jāmeklē dāvana mammai, nereti tas šķiet kā lielākais rēbuss. Šajā rakstā iezīmēsim dažas idejas, kādā virzienā domāt par dāvanu mammai. Nodoms Laba dāvana katrai mammai būs cita. Tāpēc būtu jauki, ja apsveicējs, dāvanu gatavojot, pievērstu uzmanību tieši mammas interesēm, vērtībām, uzskatiem un ikdienas ritmam. Tas ir svarīgi, jo bieži vien vērtības sveicēja un dāvanas saņēmēja uzskatos vai raksturos atšķiras! Taču dāvana, kuras sagatavošanā ieguldīts izpētes darbs un personalizēšana, būs vērtīga jau dēļ ieguldītās uzmanības un laika. Noteikt to, kas ir svarīgi Viens no lieliskiem veidiem, kā noteik

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Nav nekā sirsnīgāka par to patīkamo satraukumu, kas parādās bērna sejā, kad jau tūlīt tūlīt tiks atvērta ilgi gaidītā un lolotā Ziemassvētku dāvaniņa. Kad bērni piecēlušies agri pašā Ziemassvētku rīta, jo sagaidīt vairs nav iespējams un jālūko, ko Ziemassvētku vecītis šogad ir atnesis. Lai arī reizēm ir pagrūti izvēlēties bērnam labāko dāvanu plašās izvēles un milzu piedāvājumu dēļ, taču esam apkopojuši dažas lieliskas idejas.  Ja tavi mazie dāvanu saņēmēji vēl nav uzrakstījuši vēstuli Ziemassvētku vecītim ar savām dāvanu vēlmēm vai arī vēlies jau laikus sagatavoties svētkiem, laiks atrast piemērotu dāvanu. Šajā sarakstā atradīsi lieliskas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas bērniem – gan pavisam maziem, gan arī tiem, kas jau drusku paaugušies. Aizraujoši kvesti bērniem Kvesti ir interesanta aktivitāte ārpus mājas, kas noteikti interesēs skolas vecuma bērniem. Kvests ir izlaušanās istabas spēle un tās mērķis ir stundas laikā tikt ārā no istabas. Katrs kvests ir temat

Vasarīga dāvana draudzenei dzimšanas dienā

Vasara ir labākais laiks, kad svinēt savu dzimšanas dienu. Ir tik daudzi veidi, kā to atzīmēt un tas noteikti ir jādara dabā. Vasarā dzimušajiem ir paveicies ar siltu un saulainu laiku, tāpēc to nevar neizmantot. Svinības iespējams pārvērst par kopīgu mini ceļojumu vai izbraukumu ar draugiem un ģimeni, vai arī sarīkot pamatīgu ballīti pie jūras ar teltīm. Lai arī baseinu ballītes Latvijā ir mazāk aktuālas, arī tā ir lieliska dzimšanas dienas svinību ideja. Ja laiks lutina ar sauli un iespējams dienu pavadīt pie ūdens vai citviet dabā – svētki ir izdevušies. Protams, arī rudenī, ziemā un pavasarī dzimušajiem ir plašas iespējas kā nosvinēt savus svētkus. Taču, ja ir draugi, kuriem dzimšanas diena ir vasarā, tad tie ir papildus svētki arī tev pašam. Taču, pirms doties uz ballīti, ir jāatrod piemērota dzimšanas dienas dāvana. Un kas var būt labāka dāvana par vasarīgu izbraukumu vai modernu aksesuāru? Šajā rakstā aprakstītas 10 dažādas vasarīgu dāvanu idejas draudzenei, kas not

Ilgtspējīga ūdens pudele – dāvana veselībai

Meklējot dāvanu kādam, kam gribās uzdāvināt ko ar veselību saistītu, jādomā par veselības pamatiem. Ūdens ir lieta bez kā neviens nevar iztikt. Un dienas noteiktais ūdens limits ir aptuveni divi litri, tomēr ne vienmēr spējam šo daudzumu pietiekami efektīvi uzņemt. Tad palīgā nāk ūdens pudele, ko vienmēr ņemt līdzi visur. Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana, kas motivētu dāvanas saņēmēju vairāk dzert ūdeni, rūpēties par dabu un vidi sev apkārt. Šajā rakstā uzzini par to, kāpēc vairākkārt lietojamā ūdens pudele ir lieliska dāvana draugiem un tuviniekiem svētkos. Uzzini par daudzajiem ūdens pudeļu veidiem un kā izvēlēties labāko dāvanu.  Ūdens pudeles kategorijas Ilgtspējīgas ūdens pudeles mūsdienās ir piemērotas jebkurai dzīves situācijai. Tās ir dažādās formās un veidotas no dažādiem materiāliem. Lai katrs spētu atrast sev tīkamu pudeli, kas priecēs gan ar dizainu, gan ar efektivitāti. Zemāk esam uzskaitījuši interneta veikala Ūdens pudele populārākās pudeļ