Skip to main content

Dāvana tētim dzimšanas dienā

 

Tētis mums katram ir savs supervaronis, kas katru dienu iet uz darbu un pārnākot mājās vienmēr pavada laiku ar mums. Viņš ir tas, kas tiek vaļā no visiem kukaiņiem un zirnekļiem, kas ielien mūsu istabā, kas salabo visu, kas šķiet nesalabojams. Tāpēc tēti viņa dienā it īpaši gribās iepriecināt.

Lai viņš jūtas mīlēts un novērtēts, kā mēs jūtamies ikdienā tieši pateicoties viņa lielajām pūlēm. Esam apkopojuši dažādas dažādu idejas, gan mīļas un siltas, gan praktiskas, gan arī daudzas citas, lai jūs savu supervaroni varētu iepriecināt no visas sirds. 


Instrumentu kaste

Viena no ļoti labām un praktiskām dāvanām tētim būtu pašam sava instrumentu kaste. Lai visas skrūvītes un uzgriežņu atslēgas nemētātos kur pagadās, šis būtu ideāls veids kā visus piederumus salikt kādā vienā kompaktā vietā.

Var izvēlēties dažāda veida instrumentu kastes gan lieliem instrumentiem, gan vidējiem un protams arī smalkākiem. Iesakam pirms iegādes izpētīt tēta instrumentu klāstu, lai pēc tam varētu saprast cik lielu instrumentu kasti būtu nepieciešams iegādāties.


Silts un mīksts džemperis

Visi jau tagad saskaramies ar bargo ziemu, kad vispār negribas līst ārā no gultas un doties uz darbu. Vienmēr gribas pēc iespējas siltāk saģērbties, lai nenosaltu un nesaslimtu. Šai problēmai vislabākais risinājums būtu silts un mīksts džemperis.

Tieši viss labākie džemperi nāk no mūsu pašu Latvijas. Kā zīmols Radīts paši atzīst, ka viņu džemperi ir radīti ar mīlestību. Tāpēc šī būs ideāla dāvana, kas ļaus aukstās ziemas dienās tavu super varoni sasildīt ar mīlestību. 


Noderīgs termoss

Kas var būt labāk par kafijas baudīšanu mājās pirms darba, tik tiešām nekas. Bet tomēr ir tie rīti, ka nākas steigā doties uz darbu un savu garšīgo mājas kafiju nemaz nav iespējas nobaudīt. Šim būtu ļoti ideāls risinājums, termosi saglabā siltumu ļoti ilgu laiku, tāpēc būs ļoti laba iespēja gardo mājas kafiju nobaudīt arī darba vietā. 

Ūdenspudele.lv piedāvā gan lielākus, gan arī mazākus termosus, kas arī ir ļoti gaumīgās krāsās. Šie termosi ļoti ilgu laiku saglabā temperatūru, tāpēc arī braucot aukstā rīta uz darbu un ilgi sēžot sastrēgumus, vel aizvien atbraucot uz darbu būs iespēja nobaudīt karstu kafijas krūzi. Protams, ūdenspudele.lv piedāvā arī termokrūzes, ko ērti var izmantot arī braucot mašīnā vai darot ko citu. 


Knockout Barber Shop dāvanu karte

Reizēm vīrieša rota ir viņa mati un viss vairāk viņa bārda. Aicinām iegādāties dāvanu karti vienā no profesionālākajām barbershop frizētavām, kur viņu pielietotās metodes un tehnika ir gadsimtiem izkopta.

Knockout Barber Shop ir ideāla vieta, kur pret tavu tēti izturēsies tieši tā kā viņš ir pelnījis. Ne velti šī vieta ir saņēmusi daudz atsauksmju par viņu profesionalitāti, ideālo atmosfēru un nenoliedzami labo apkalpošanu. Knockout Barber Shop nav vienkārši frizētavas, tas ir kas vairāk. Atpūta diviem Green Island

Vecākiem ir ļoti svarīgi pavadīt laiku ar bērniem, tomēr tik pat ļoti svarīgi ir pavadīt laiku arī tikai divatā. Ideāla un romantiska dāvana tētim būtu laiks ar mammu, kuru viņi var pavadīt kādā īpašā un romantiskā vietā.

Green Island piedāvā relaksējošu un mierinošu atpūtu diviem. Kas iekļauj palikšanu greznā numuriņā, karsēšanos kādā no pirtīm un protams nomierinošas masāžas. Šī būtu ideāla dāvana, kas gan iepriecinātu tēti, gan mammu. 


Restorāna Buržujs dāvanu karte

Vēl viena interesanta dāvanu ideja, kur vecāki varēs pavadīt romantiski laiku kopā, ir kāda jauka restorāna apmeklēšana. Protams, ka nekas nepārspēj gardu mājās gatavotu maltīti, tomēr vakariņošanas kādā glaunā restorānā sveču gaismā, tomēr rada citas emocijas. 

Restorāns Buržujs pārdomātus un kvalitatīvus ēdienus. Mammai un tētim būs iespēja nobaudīt lielu austeru izvēli, kā arī saldajā ēdienā nobaudīt kādu no pašmāju Skrīveru mājas saldējumiem. Gan mamma, gan pats tētis būs tik tiešām laimīgi par iespēju pavadīt laiku divvientulībā. 


Medicīnas centrs ARS dāvanu karte

Visiem ir ļoti jārūpējas par savu veselību un arī citu veselību. Katrs mēs no visas sirds mīlam mūsu tēti un gribam, lai viņš vienmēr ir stiprs, mundrs un vesels. Bez tēta nebūtu nekas, tieši tāpēc ir vairāk jāpievērš uzmanība viņa veselības stāvoklim. 

Tieši tāpēc nekad nav neīstais laiks pārbaudīt savu vai kāda cita veselību. Iesakām savam tētim uzdāvināt Medicīnas centrs ARS dāvanu karti, kur būs iespēja veikt dažāda veida medicīniskos izmeklējumus. Ar šī palīdzību varēsi palīdzēt tētim vēl ļoti ilgi būt stiprajam un veselajam supervaronim. 


Novēlām tik tiešām no sirds apsveikt savu supervaroni viņa dzimšanas dienā, jo viņš tik tiešām to ir pelnījis!


Aicinam iepazīties vēl ar dažām dāvanu idejām rakstā dāvana vīrietim dzimšanas dienā.


Ieskaties arī mūsu citos rakstos, kā Latviskas dāvanas ģimenei vai Dāvana vīrietim vārda dienā.

Comments

Popular posts from this blog

Noderīga dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Dzimšanas diena ir svētki, ko gaida ikviens. Dzimšanas dienai ir jābūt prieka piepildītai – tā ir diena, kad svinam savu dzīvi un novērtējam visu, ko esam sasnieguši.  Dzimšanas dienas gaviļniekam šī diena noteikti ir viena no labākajām visa gada garumā. Tomēr jubilāra tuviniekiem un draugiem – iespējams gatavošanās šai dienai ir satraucoša. Lai arī dāvanu dāvināšana ir skaists un personisks notikums, īstās dāvanas izvēle mēdz būt diezgan sarežģīta. Esam izveidojuši pāris dāvanu idejas vīrietim, kas noteikti tiks novērtētas un iepriecinās gaviļnieku svētkos. 1. 4Speed - moto veikala dāvanu karte Pirmais nosacījums, kas jāņem vērā meklējot dāvanu vīrietim, ir viņa iemīļotais hobijs. Ja viņš labprāt nodarbojas ar kādu sporta veidu, atpūtas baudīšanu makšķerējot vai, piemēram, pat piedaloties kādās sacensībās – dāvana ir skaidra.  Ja tu uzdāvināsi viņam kaut ko, kas spētu attīstīt viņa hobija prasmes, papildināt vai nomainīt uz jaunāku ekipējumu, viņš būs sajūsmā. 

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad gaisā virmo prieks un pateicība. Svētku brīvdienas sagaidīt šķiet teju neiespējami, tāpēc labākais, ko Ziemassvētku sezonā darīt, ir svētkus pagarināt. Tieši tāpēc gatavošanās svētkiem sākas tik laicīgi, lai pēc iespējas ilgāk uzglabātu šo maģisko sajūtu un paspētu sagādāt Ziemassvētku dāvanas . Svētkos gribās apsveikt visus tuviniekus, draugus un mīļos cilvēkus, taču svarīgi neaizmirst arī citus cilvēkus – kolēģus un darbiniekus. Šie cilvēki ir tev līdzi katru darba dienu un jūs visi strādājat viena mērķa labā. Ja tie ir tavi darbinieki, kurus esi uzņēmis savā uzņēmumā, tad apsveikums svētkos ir vēl jo vairāk vietā. Darbinieki palīdz tavam uzņēmumam augt un par darbā ieguldītajām pūlēm ir pelnījuši kādu papildu jauku domu, labu vārdu vai nelielu apsveikumu. Ko dāvināt saviem darbiniekiem? Ir skaidrs, ka darbinieki ir jāapsveic un jāpasaka paldies par gada garumā ieguldīto darbu. Taču, labu gribot, reizēm gadās attapties pie garlaicīgā

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Kad dāvanas izvēle sagādā grūtības, vislabākais veids kā atrast piemērotu dāvanu ir dažādi padomi un ieteikumi no citiem. Ja tiek meklēta dāvana vīrietim, visbiežāk dzirdētais ieteikums ir uzdāvināt ko praktisku. Taču katru gadu dāvinot praktiskas dāvanas, idejas ātri vien beigsies.  Tāpēc piedāvājam šogad vīrieti patiesi palutināt un uzdāvināt oriģinālu dāvanu. Šajā rakstā esam apkopojuši dažādas noderīgas dāvanu idejas. Konkrētas dāvanu idejas atradīsi FromMe dāvanu karšu centra sadaļā Dāvanas vīrietim . Dāvanas, kas sniedz atpūtu Ar mūsdienu dāvanu piedāvājumu iespējams uzdāvināt gandrīz jebko. Veikalu plaukti vai lūst no dažādu preču, gadžetu un skaistumlietu pārpilnības. Taču gadījumā, ja neesi īsti pārliecināts par dāvanas izvēli, izvēlies pozitīvas sajūtas.  Šajā sadaļā dāvanu idejas, kas vīrietim sniegs patīkamu atpūtu – gan mierīgu, gan aktīvu. Relaksējoša SPA atpūta viesnīcā Atpūta centrā Jonathan SPA ir lieliski piemērota dāvana kādam, kas vēlas relaksēties u

Ko uzdāvināt skolotājai izlaidumā?

  Prāto kāda būtu laba dāvana skolotājai izlaidumā? Gribas patiesi iepriecināt un pārsteigt tā, lai skolotājai šī  dāvana patiešām paliktu atmiņa uz ilgu laiku? Tad nepieciešams domāt mazliet plašāk par kādu telpaugu vai  labu grāmatu, kas ir kļuvušas par diezgan klasiskam lietām, ko skolotājas saņem izlaidumos. Dāvanu karte  kādam piedzīvojumam vai relaksācijai būs tieši laikā un atšķirsies no ierastā. Oriģinālu dāvanu idejas skolotājai izlaidumā Relaksācijai un skaistumam Dāvanu karte SPA būs tieši laikā skolotājai pēc garā mācību gada un saspringtā eksāmenu laika. Vērts padomāt  par procedūrām, kas mazina spriedzi, satraukumu un palīdz atbrīvoties no uzkrātā stresa. Uzdāvini mieru un  labsajūtu ar SPA rituālu, kas ietver, piemēram, nomierinošu ķermeņa masāžu, šokolādes rituālu vai masāžu ar  karstajiem vulkāniskajiem akmeņiem, kas kombinēta ar aromterapiju, ādas procedūras un zālīšu uzlējuma  baudīšanu. Kurai sievietei gan nepatīk saposties? Varb

5 iemesli kāpēc Nela Gems rotas ir lieliska dāvana sievietei

Rotaslietas ir aksesuārs, kas patīk jebkurai sievietei. Rotas spēj pilnībā pārvērst koptēlu un skaisti papildināt apģērbu komplektu. Turklāt rotas mūsdienās ir tik dažādas, ka tās iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei. Veikalos atrodamas gan mirdzošas, spīdīgas un košas, gan arī maigākas un ne tik uzkrītošas rotas. Tā ir lieliska dāvana sievietei jebkuros svētkos. Nela Gems rotaslietas ir iekarojušas tūkstošiem atbalstītāju sirdis ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ. 1. Skaistas un mirdzošas rotas Nela Gems rotaslietas no citām rotām atšķiras ar to eleganci un acīmredzamo skaistumu. Lai arī šī zīmola rotaslietas iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tās tomēr ir zināmas kā mirdzošas un iespaidīgas rotas. Tās noteikti izstaro pārliecību un to valkātajai liek justies par sevi pārliecinātai. Gatavojoties kādam pasākumam vai dzimšanas dienas ballītei, ar Nela Gems rotām iespējams skaisti sapucēties ar saskaņotu ro

Dāvana darbiniekam dodoties pensijā

  Darbiniekiem aizejot no darba, ir labi uzdāvināt kādu dāvaniņu. Tā simbolizē pateicību par sadarbību, par paveikto darbu un ieguldītajām pūlēm. Savukārt, ja darbinieks dodas prom pensijā, tad tas ir vēl īpašāks notikums. Šī darba vieta ir bijusi noslēdzošā, tāpēc to ir vērts atcerēties ar prieku. Meklējot dāvanu darbiniekam, kas dodas pensijā, ir jāatrod kas īpašs. Šādai dāvanai vajadzētu būt lietišķai, taču arī jaukai un personīgai.  Šajā rakstā esam apkopojuši idejas par to, kas ir laba dāvana darbiniekam dodoties pensijā. Grāmatu komplekts Viena dāvanas ideja ir uzdāvināt grāmatas. Domājot par to, ka kolēģim jeb darbiniekam tagad būs daudz brīva laika nodoties saviem hobijiem, lasīšana varētu būt viens no tiem. Balstoties uz darbinieka vēlmēm un personību, izvēlieties vairākas grāmatas, ko apvienot vienā komplektā. Tās var būt gan interesantas, gan smieklīgas grāmatas. Jebkas, kas padarīs dzīvi priecīgāku un atgādinās par saviem bijušajiem kolēģiem un darba vietu ar smaidu. Ziedu

Kāda ir laba dāvana mammai Māmiņdienā?

Tuvojas Mātes diena. Es priecājos par katru, kam attiecības ar mammu ir tuvas un balstītas uz patiesu sirsnību. Taču reizēm gadās, ka patiesa vēlēšanās apsveikt mammu rodas nedaudz vēlāk dzīvē. Ja agrāk tā nav bijusi aktualitāte, tad šobrīd rodas jautājums – ko tad vislabāk dāvināt?  No vienas puses mamma ir tas cilvēks, ko mēs pazīstam vislabāk. Bet, kad jāmeklē dāvana mammai, nereti tas šķiet kā lielākais rēbuss. Šajā rakstā iezīmēsim dažas idejas, kādā virzienā domāt par dāvanu mammai. Nodoms Laba dāvana katrai mammai būs cita. Tāpēc būtu jauki, ja apsveicējs, dāvanu gatavojot, pievērstu uzmanību tieši mammas interesēm, vērtībām, uzskatiem un ikdienas ritmam. Tas ir svarīgi, jo bieži vien vērtības sveicēja un dāvanas saņēmēja uzskatos vai raksturos atšķiras! Taču dāvana, kuras sagatavošanā ieguldīts izpētes darbs un personalizēšana, būs vērtīga jau dēļ ieguldītās uzmanības un laika. Noteikt to, kas ir svarīgi Viens no lieliskiem veidiem, kā noteik

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Nav nekā sirsnīgāka par to patīkamo satraukumu, kas parādās bērna sejā, kad jau tūlīt tūlīt tiks atvērta ilgi gaidītā un lolotā Ziemassvētku dāvaniņa. Kad bērni piecēlušies agri pašā Ziemassvētku rīta, jo sagaidīt vairs nav iespējams un jālūko, ko Ziemassvētku vecītis šogad ir atnesis. Lai arī reizēm ir pagrūti izvēlēties bērnam labāko dāvanu plašās izvēles un milzu piedāvājumu dēļ, taču esam apkopojuši dažas lieliskas idejas.  Ja tavi mazie dāvanu saņēmēji vēl nav uzrakstījuši vēstuli Ziemassvētku vecītim ar savām dāvanu vēlmēm vai arī vēlies jau laikus sagatavoties svētkiem, laiks atrast piemērotu dāvanu. Šajā sarakstā atradīsi lieliskas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas bērniem – gan pavisam maziem, gan arī tiem, kas jau drusku paaugušies. Aizraujoši kvesti bērniem Kvesti ir interesanta aktivitāte ārpus mājas, kas noteikti interesēs skolas vecuma bērniem. Kvests ir izlaušanās istabas spēle un tās mērķis ir stundas laikā tikt ārā no istabas. Katrs kvests ir temat

Vasarīga dāvana draudzenei dzimšanas dienā

Vasara ir labākais laiks, kad svinēt savu dzimšanas dienu. Ir tik daudzi veidi, kā to atzīmēt un tas noteikti ir jādara dabā. Vasarā dzimušajiem ir paveicies ar siltu un saulainu laiku, tāpēc to nevar neizmantot. Svinības iespējams pārvērst par kopīgu mini ceļojumu vai izbraukumu ar draugiem un ģimeni, vai arī sarīkot pamatīgu ballīti pie jūras ar teltīm. Lai arī baseinu ballītes Latvijā ir mazāk aktuālas, arī tā ir lieliska dzimšanas dienas svinību ideja. Ja laiks lutina ar sauli un iespējams dienu pavadīt pie ūdens vai citviet dabā – svētki ir izdevušies. Protams, arī rudenī, ziemā un pavasarī dzimušajiem ir plašas iespējas kā nosvinēt savus svētkus. Taču, ja ir draugi, kuriem dzimšanas diena ir vasarā, tad tie ir papildus svētki arī tev pašam. Taču, pirms doties uz ballīti, ir jāatrod piemērota dzimšanas dienas dāvana. Un kas var būt labāka dāvana par vasarīgu izbraukumu vai modernu aksesuāru? Šajā rakstā aprakstītas 10 dažādas vasarīgu dāvanu idejas draudzenei, kas not

Ilgtspējīga ūdens pudele – dāvana veselībai

Meklējot dāvanu kādam, kam gribās uzdāvināt ko ar veselību saistītu, jādomā par veselības pamatiem. Ūdens ir lieta bez kā neviens nevar iztikt. Un dienas noteiktais ūdens limits ir aptuveni divi litri, tomēr ne vienmēr spējam šo daudzumu pietiekami efektīvi uzņemt. Tad palīgā nāk ūdens pudele, ko vienmēr ņemt līdzi visur. Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana, kas motivētu dāvanas saņēmēju vairāk dzert ūdeni, rūpēties par dabu un vidi sev apkārt. Šajā rakstā uzzini par to, kāpēc vairākkārt lietojamā ūdens pudele ir lieliska dāvana draugiem un tuviniekiem svētkos. Uzzini par daudzajiem ūdens pudeļu veidiem un kā izvēlēties labāko dāvanu.  Ūdens pudeles kategorijas Ilgtspējīgas ūdens pudeles mūsdienās ir piemērotas jebkurai dzīves situācijai. Tās ir dažādās formās un veidotas no dažādiem materiāliem. Lai katrs spētu atrast sev tīkamu pudeli, kas priecēs gan ar dizainu, gan ar efektivitāti. Zemāk esam uzskaitījuši interneta veikala Ūdens pudele populārākās pudeļ